Madison

Madison

USA, 2001, 94 min

Budu trošku schovívavější a dám slabší tři. Je ale pravdou, že mne film zrovna moc neoslnil a to mám sportovní filmy rád. I to prostředí závodů motorových člunů bylo fajn, ale prostě to bylo natočené nezáživně a chvílemi dost nudně. Hudba taky nic moc, ty trubky jsou občas fakt děsné. Všimnul si někdo toho, že ten kluk měl celý film jedno triko? :-) Teda kromě závodů, tam měl žlutou košili.(7.2.2016)

• Falko

Drama podla skutocnosti, ktora mala naviac. Mozno je aj otazne, ci pre divakov tohto filmu je pretekanie na motorovych clnov zaujimave. Ak nie, tak je to strata casu. Ak ano, tak mozno to divaka bude bavit tak priemerne. Tazko povedat. Priznam sa, ze film som si pozrel hlavne vdaka Jimovi Caviezelovi, znameho z ulohy Jezisa vo filme UMUCENIE KRISTA alebo z FREKVENCIE. Ale chcem pochvalit aspon hudbu, ktora mi davala pocit, ze sa nedivam na lacny brak. ________ James Caviezel - (Jim McCormick) +++ Jake Lloyd - (Mike McCormick) +++ Mary McCormack - (Bonnie McCormick) +++ Bruce Dern - (Harry Volpi) +++(19.6.2008)

• Pepinec

Po závěrečné scéně, s přihlédnutím k faktu, že příběh je inspirován skutečnými událostmi, bych rád udělil štědřejší hodnocení. Ovšem, to by se nesměly ozvat vzpomínky na první polovinu, kdy jsem měl potíže s udržením koncentrace. Tuctový scénář, který se nepodařilo zpracovat do zajímavé podoby.(24.9.2010)

• Djkoma

Přeslazené drama o muži, který chtěl zvítězit před svým synem bez ohledu na důsledky. Vůbec ne špatně natočené, napsané nebo zahrané, jen prostě hodně sladké lidské drama, v kterém vše dopadne, jak by jste čekali po přečtení zdejšího obsahu. Ano, takových filmů je mnoho, neurazí a některé i zaujmou (např. V zajetí rychlosti) a jsou přímo stvořené pro televizní obrazovku, ale jinak bych na to nedoporučoval koukat...(14.8.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $517,262Tržby Celosvetovo $-(13.11.2009)