Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cyclops se vydává hledat výrobce nových vynálezů určených pro likvidaci mutantů. (Disney+)

Recenze (5)

Big_Boss 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tomuhle dílu dávám 80% jen protože ten druhý je ještě lepší jak ten první. Na animaci jsem si zezačátku musel trochu zvykat, ale po nějakých pěti minutách jsem se na ní adaptoval. Možná mě trochu rozhodilo, že souboj se Sentinely byl moc snadný, ale to je prostě tím, že X-Meni se s nimi už několikrát utkali a jsou daleko silnější tým než při jejich prvním střetu. Jsem hrozně rád za návrat původních dabérů a i ti noví mi rychle přirostli k srdci, ale proč sakra nevysvětlili, kde se tam vzal Bishop? Jako chápu, že se k nějakýmu vysvětlení časem ve zbylých osmi dílech dostanou (snad), ale zatím mi tam jeho postava přijde extrémně nadbytečná (že by musel splňovat požadavek - minumálně jeden černoch v mutantím týmu?) Jinak Storm a její střet se Sentinely byl značně epický, Cyclop konečně není za nezajímavého nýmanda a i ten Morf hezky vplul zpátky jako plnohodnotný člen do týmu - doufám, že nevyužijí jeho postavu jako halvní bránu pro všechny nadcházející camea, protože chci behěm nadcházejících tří sérií vidět hostovat Spider-Mana s hlasem původního dabéra Christophera Daniela Barnese nebo v nadcházejícíh dvou letech dostat oznámení o oživení Spider-Man: The Animated Series s názvem Spider-Man '98 (i když o tom značně pochybuju, když už Disney připravilo nový Spider-Manovský seriál YFNS). ()

Artogon 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál si je dobre vedomý toho, že väčšina jeho súčasných sledovateľov budú tí ľudia, čo ho pred 20 rokmi sledovali na Jetix-e. Dnes sa už veľmi nesnaží schovávať za to, že chce byť pre deti a otvorene rieši témy smrti, vrážd, vzťahov, rasovej segregácie a politiky. Na ďalšie epizódy som zvedavý, zatiaľ som ale nadpriemerne spokojný. ()

Tomas.Bricha 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No vrátil jsem se do svého dětství , slyšet tu znělku , a vidět ty postavy bylo pro mě po hodně letech uspokojivé. Musím uznat zpracování je opravdu dobré a myslím si že marvel animation má budoucnost , za mě opravdu TOP ()

Reklama

Reklama