Bratr Constantina Nikase se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení. Constantine (Robert Pattison) se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že životy jich obou jsou v totálním hajzlu. (Bohemia MP)

rosomak123

Tak našlapané akcí je to solidně, teď už jen zamyslet se nad tím, jestli chování postav dává nějaký smysl. Fakt byste si na přepadení banky přibrali jako parťáka svého mentálně retardovaného bratra? Je to dobré řešení pro zdar celého plánu? A tak by se zdviženým obočím dalo zpochybňovat skoro každé zásadnější rozhodnutí aktérů tohohle příběhu. Pochválit se každopádně dá přesvědčivě vykreslené sociální prostředí, ve kterém je tahle vykonstruovaná historka zasazená. ()

Ollivander odpad!

Hodnocení odpad nedávám proto, abych nějak vyvážil zdejší pro mě těžko uvěřitelné vysoké hodnocení. Odpad dávám prostě proto, že ten film je odpad. Scénář je úplné dno, kde nedává smysl vůbec nic, špatná je kamera, špatná je hudba, špatné je nelogické chování postav a dialogy jsou opět úplné dno. Cítím se uražen tvůrci za to, že si myslí, že jim to zblajznu. Nezblajznu, je to odpad. ()

SHERLOCK5443

Oh wow...celkom...zaujímavý film...nečakal som že sa mi to bude až tak páčiť ale mal som vysoké očakávania ako od všetkého od A24 a znovu ma to prekvapilo...veľmi zaujímavá kamera aj celkový "look" filmu. Robert Pattinson zažiaril. Taký heist gone wrong film...spokojnosť za mňa aj keď to malo slabšie chvíľky ()

FakinAdsso

Diváci na ČSFD se museli zbláznit. Tenhle snímek otevírá potenciál neobjeveného a nečekaného tolikrát a tak mistrně, že si natře všechny Vaše "lepšofilmy" na chleba. ()

adam2311

Klasicky psycho film, ktory zanecha take dvine pocity. Kazdopadne som sa nenudil stake sa nieco dialo aj ked hlbsi zmysel v tom nebol. ()

LEFTFLANK

uhúú, ďalší "art" ďalší krok vedľa. Som fakt divný keď mi táto naháňačka od nikadiaľ nikam nedokázala nič zdeliť okrem trápnych pocitov, čo to Pattinson vlastne stvára? Aj keď je jeho výkon super, nedáva mi sebelepší pocit inteligentného konania hlavného hrdinu. Dosť mi vadilo, že by som sa s ním mal nejak stotožňovať. Conie je klamár, zlodej a určite nie dobrý človek, lenže za to môže fujfuj NY prostredie, jo jo určite. Tak mu dajme na starosť postihnutého brata o ktorého sa tak dobre "postaral". Tento jeho brat je ale vlastne pán Režisér takže tejto rozhádzanej matlanine sa nemusíme čudovať. No super keď je film nešablonovitý, ale bohužiaľ v tomto prípade aj málo uveriteľný na tú drsnú realitu. Lebo to sa potom môžem dívať von oknom 101 minút a čakať, či sa niečo nezvyčajného stane/alebo aj nie. Postupná kaskáda scenára do čoraz väčšej motanice je fajn, bohužiaľ odštartovali sme na tom najdementnejšom mieste takže zvyšok filmu sa ním buď divák unáša alebo krúti hlavou. Mimochodom Benny mal pre moje uši strašne čudný prízvuk, ja som mal stále divný pocit, že som v Londýne a nie v NY. Anyway, asi som riadna lopata keď na tie festivalovky začínam mať alergiu ()

SuccDelucc

Tento snímek je docela terno novodobé kinematografie a můžeme vidět, že bratři Safdiovi to zase zvládli. Tím myslím, že dokázali nesmírně zajímavě a přitažlivě zachytit tento stresující příběh utopený v klaustrofobii, který však stále působí lidsky a stravitelně. Willise za kamerou naprosto uctívám a jím tvořená atmosféra se zde dát krájet + všemi oblíbené špinavé lenses jsou zde prostě třešničkou na dortu. Jsem si jist, že Robert Pattinson jako hlavní postava má problémy se zády, protože tento výkon rozhodně krásně zandal a bez něho by to nebylo ono, samozřejmě je tady velký sympaťák, i když mu rozhodně budete chtít vrazit. A doufám, že k 80s synth soundtracku není, co třeba dodat. Celkově prostě velmi dobrý čas 5/5. ()

milos.bradik

Film by si asi zasloužil vyšší hodnocení, ale nedokážu se vžít do myšlení ani pochopit chování lidí v tomto filmu. Oni prostě umí jen krást, fetovat a chlastat a to já nechápu. ()

Pudding

Drogy jsou fenomén - Tyler Durden A tenhle film je jeden takovej velkej špatnej trip. Furt se něco děje, nebo spíš s*re. Tolik postav, které za tu noc Connie zruinoval a to chtěl jenom zachránit jeho bratra. Konec filmu byl hodně matoucí, ale v poslední scéně to vše člověku začne docházet. Robert Pattinson je démon na zemi, je suprovej herec, který dokáže zahrát jakoukoliv postavu. Film byl pog. ()

JohnDark odpad!

Dobré časy - Good Time, Krimi dráma, USA 2017, R: Josh Safdie, Benny Safdie, H: Robert Pattinson, Benny Safdie, Jennifer Jason Leigh, Buddy Duress, Peter Verby, Barkhad Abdi, Taliah Webster, Necro, Rachel Black, 0% ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (více)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (více)

Kdo si zahraje Batmana?

Kdo si zahraje Batmana?