Reklama

Reklama

Frightmare: Legenda hororů

  • USA Frightmare (více)

Obsahy(1)

Hrstka věrných fanoušků, trocha černé magie a oblíbená hvězda žije (a vraždí) navždy. Zpočátku to všem připadalo jako skvělý nápad. Opravdová legenda hororů, hvězda, která naplňovala strachem srdce milionů diváků, si něco takového zasloužila. Rozlučkovou párty, které by se účastnil i sám slavný nebožtík. Bohužel, člověk míní a smrt mění. Bizarní večírek k poctě oblíbeného herce se pro skupinu mladých lidí stává hrou o holý život. Na plátně dovedl vyděsit, v televizi postrašit, ale teprve teď, po své smrti, se Conrad Radzoff stává opravdovou legendou.... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

Ruut 

všechny recenze uživatele

Hodnocení troma, nebo průměrná troma je totalní kravina. Frightmare je sice produkované touto firmou, ale s její průměrnou tvorbou nemá nic společného. Na to je příliž vážná. Samozřejmě má ale pár technických spojitostí - obraz 4:3, televizní look, neumětelská poloamatérská kamera, pidirozpočet a špatný scénář. Ferdy Mayne = jinak výborný charakterní herec se tváří sveřepě a mysticky nonstop. Tahle jedna póza v kombinaci ale s odfláklou atmosférou moc nezapadá dohromady. Monotónní, patřičně tajemný, hudební podkres brzy začne nudit a málokdy funguje. Občas se objěví záblesky dobrého nápadu, ale špatný režiser je vždy zazdí. Tenhle film za čtvr století hodně zestárl. ()

Compadre 

všechny recenze uživatele

Bohužel zklamání...TROMA měla jeden ze svých záchvatů normálnosti, ze kterého vzešel obyčejný nudný horor, do kterého se nechal namočit i starý mistr Ferdy Mayne. Na celém filmu není snd nic zajímavého...atmosféra, která mi u hororů přijde prvořadá je tady úplně slabá a všechno ostatní je taky k ničemu. ztráta času. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mě moc nebavil. Dvakrát jsem u něj usnul a to se mi obvykle nestává. Děj filmu vypadal docela zajímavě, když jsem si ho četl na netu, ale.... Efekty jsou na velice slabé úrovni, hudební doprovod se pořád dokola opakuje a výkony herců jsou taktéž hodně špatné. Nejvíce mě potěšili závěrečné titulky nakonci. ()

raimi 

všechny recenze uživatele

Nudnej, nanicovatej a protivnej film, plnej nesympatických kreténských postav, kterej se bere strašně vážně. Okolo padesáté minuty mě to absolutně přestalo zajímat. Psycho podívaná bez atmosféry, plná nesnesitelného "hudebního podkresu" sestávajícího z kakofonie chorálů, výkřiků, šeptání, hučení a nepříjemných elektronických zvuků, které překrývají ztišenou orchestrální linku. Tady si asi někdo myslel, že dělá umění. ()

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

Když nemám po ruce dobrý horror z DVD, tak se vrhnu na TV a zrovna na Cinemaxu dávali tento film. No říkal jsem si, film je sice staršího data, ale do 18 let nevhodný a tak se tam snad objeví nějaký děs, krev a brutální vražda..... HOUBY, totální divadelní kravina i má matka se zvedla a šla raději z nudy spát (a to horrory nemusí). Frightmare : Legenda horrorů je odporné divadlo s trapnými hereckými výkony a zoufalou atmosférou. FILM Frightmare : Legenda horrorů by se měl přejmenovat na Frightmare : LEGENDA SRAČEK ! ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama