Pravdy jsou odhaleny a motivy se prozrazují, když Maggie, Negan a ostatní putují ještě hlouběji do nitra města. (mikki089)

tomik99

Postava Maršála dostává obrysy a konečně ho poznáváme natolik, abychom si k němu mohli vytvořit nějaký vztah. Jeho soupeření s Neganem se mi líbilo. Skupinka okolo Maggie konečně dostává více prostoru a něco se děje. Odhalujeme pravé záměry Maggie a taktéž Tommasy intriky. Tato epizoda byla plná odhalení a překvapení. Doposud nejlepší díl. ()

0liverT3kel

Epizóda síce išla v pomalšiom tempe no stále mala niečo do seba. V celej tejto sérii odceňujem hlavne rýchle tempo epizód avšak pri tejto to bolo očosi pomalšie a poriadne sme ani nikam neposunuli. To s tým mega veľkým chodcom bol celkom úlet no aj tak to bolo super, je vidno že v scénari sa trošku experimentovalo čiže niekto môže povedať že to už nieje klasické Twd ako ho poznáme no za mňa je super že tu dostávame kopu nových vecí v réžii. Čo ma ale serie sú vedľajšie postavy ktoré tu akosi slúžia len ako príhodná potrava pre chodcov a umierajú úplne zbytočne. Uvidíme však aká bude finálna epizóda čo uzavrie celý tento kruh. ()

kenkaku

Není to napěchované idiocií jako minule (i tak… kde berou tu elektřinu v divadle? Svítí si tam, jako by seděli na jaderné elektrárně), bohužel ale ani akcí (co vše se tam neprokecá, to by jeden nevěřil). Extra hvězda za “multi-zombie” :). Pozn.: jako, nejsem expert… ale co tam blbnou s tím metanem? Já nevěděl, že je toxický…? ()

jim_clark65

Ďalšia z radu gimplovských filler epizód, ktorá je dokonca okorenená aj jeho typickými  dialógmi, na ktoré sa zniesla kritika najmä počas S6/S7. Charaktery robia stupídne rozhodnutia  len kvôli tomu, aby sa potom dej mohol odohrať príslušným spôsobom, Maggie si nezoberie kyslík,  aj keď je vidno na ostatných, že s nimi nič nie je, obzvlášť to nemé dievča si ho dýcha celý čas,  z čoho by mala byť pomaly viac dofetovaná, ako z metánu, pred ktorým ju má tá kyslíková bombička  chrániť. Ďalšie scenáristicé klišé podobne využívané aj v neskorších otrasných sériách Fearu a to  je tzv. "teleportujúci sa chodci". Zase nám umierájú neznáme vedľajšie charaktery, ktoré divák  sotva spozná a slúžia len, ako príhodná potrava pre chodcov (toto je obzvlášť vidno v kangovej sériách). Mne osobne sa zdá to nemé decko, čoraz viac a viac otravné. Cohan a jej "herectvo" je stále k popukaniu. Jediným pozitívom vidím JDM, ktorý je ako jediný ako-tak svetlý bod tejto epizódy  a v podstate ťahúň celého spin-offu. Nemôžem si pomôcť ale Željko aka "wannabe Negan 2.0" je  o ničom a vôbec nepôsobí zastrašujúco, skôr je veľmi zabudnutiahodný, podobne, ako záporák  z "Bondovky" QoS. Zase mi to dáva pocit, akoby sa to naschvál a hlavne zbytočne naťahovalo, keďže  majú koncept hodný možno tak na 3 epizódy, resp. dalo by sa to okresať na tie 3 epizódy po hodine  a bolo by to kompaktnejšie a plynulejšie. Stále mám pocit, akoby nám ostávalo pozrieť ešte aspoň  3 možno 4 ďalšie epizódy, ale hľa = toto je predposledná epizóda. Ak budú aj ostatné spin-offy podobného rázu, tak je to definitívne a obyčajné dojenie mŕtvej kravy, možno preto sa to volá  "The Walking dead", kedysi to meno niečo ako-tak vzbudzovalo, teraz sa z toho stal presný opis  toho, čo z toho urobili. ()

TommyC94

Jak to mělo na začátku dobrý nádech a že mě i Maggie nevadila se to zase vrátilo k tomu starýmu debilnímu scénáři s hloupými rozhodnutími postav, ti dva co zařvali mě ničím nezaujali takže malé + za jejich smrt ikdyž opět nepochopitelně nechat se nechtěně sežrat tím, že si lehnu na hromadu mrtvol kde je pravděpodobnost, že nějaká zdechlina nebude tak uplně zdechlá. U Maggie se projeví její těžce debilní ego viz scéna s kyslíkem a rvačka se zombikem mutantem jak jinak končí než, že postava leží na zemi v úzkých a ta hromada mutanta na ní. Při té váze toho fešáka by si neštrejchla, ale co, však je to hlavní postava seriálu vystavována divákovi jako superhrdina z marvelu. Maršálek mě taky celkem pije krev a působí celkem zbytečně od samotného začátku seriálu. A nakonec poslední rakovinou prolezlá nemoc celého světa TWD a tim jsou stupidní děti bohužel. Jedinej Negan to drží ()

• Když Chorvat (Željko Ivanek) před divadlem srazí autem chodce, zůstane chodec polovinou těla pod přední částí vozidla. Když ale Chorvat z vozidla vystupuje, chodec již pod autem není. (Habansz)