Nová verze filmu ze 70. let s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ve které se po pětadvaceti letech znovu sejdou dva bratři, aby se přihlásili o otcovo milované vozítko. (Netflix)

BOURQUE

Moderná verzia dnes už kultového filmu, ktorý v kariére dvojici B. Spencer / T. Hill znamenal míľnik. Bohužiaľ, výsledok vôbec nie je dobrý. „Remake“ síce s radosťou zapožičiava známe scény z klasického filmu a tvaruje ich na svoj tvár, ale tie pointy alebo dialógy sú v podstate nefunkčné. Hlavné postavy (podobne tie vedľajšie) nemajú takú charizmu, ktorú mala známa dvojica Spencer / Hill. Film, ktorý v tejto forme a kvalite by nemal vzniknúť. Keď máte možnosť, tak si spuste pôvodnú verziu, ktorá aj dneska má takú silu, o ktorej tento „remake“ môže len snívať. P.S.: Netflix – (opäť) vedľa. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

sadlokan

Je to odfláknutej remake,který,na rozdíl od Šimona a Matouše,jede originál.Ty dva vykradli podoby,zápletky nikolivěk.Ale zase když zazní-babablm tak se stejně tlemim jako debil. ()

Razzor_82 odpad!

"Co kdybys řídil první?" No zlí budou především milovníci staré klasiky. Poplivat originál touhle zoufalou předělávkou je totální strop Netflixu. Ústřední dvojce to vůbec nešlape a záporák je jen tupá loutka. 0/10 ()

Johny M.

Možná jde o naprosto zbytečnej remejko-sequel, ale zároveň je to příjemná nostalgie v moderním hávu, která nenadchne ani neurazí a neni zdaleka tak trapná jako většina komentů a odpadů tady... 3,5* ()

TheMraca

Jasně původní verze je klasika a Bud s Terensem jsou skvělí, ale nechápu to hejtování. Je to pohodovà 3 hvězda. ()

Trixinka

Zbytečný film, kterému chybí hlavně ta chemie mezi hlavními postavami, která dělala filmy dvojice Spencer/Hill tak skvělými. ()

Likan7 odpad!

Nemám první film rád, takže nejsem zatížený nostalgií, ale tenhle film nemá fakt vůbec nic, co by šlo pochválit. Nic, co by dívala mohlo nějak bavit. První film není geniální, nemá skvělej příběh. Má ale dvojici Spencer Hill, kterým diváci mohli leccos odpustit, protože dřív nebo později přišla komediální fackovaná, na kterou si postavilo tohle duo kariéru. Jenže tohle nemá nic. Příběhy vtip, humor ani herce, který bych si mohl oblíbit. Netflix poslední dobou perlí a je jen otázka jak dlouho to diváci budou tolerovat. ()

Robbi odpad!

Jsou filmy, za které by se mělo trestat doživotím. Tohle je jeden z těch případů. Nejhorší je, že to asi někdo myslel vážně a ne jako parodii na sebe sama. Nefunguje nic, všechny scény jsou jako kdybyste z poctivé kvalitní restaurace sklouzli do zaplivaného bufetu šesté až osmé cenové skupiny. Trapně až lacině působí i prostředí, všechno odbyté, ploché. Postavy působí drasticky amatérsky, výraz nic, bohužel ani vyčpěle a rádoby tajemná chmatačka Alessandra Mastronardi je jen nutnou a povinnou úlitbou kvótě feministického hnutí. Měl bych jedno neskromné přání - aby všichni účastníci původního filmu vstali z mrtvých a seřezali do "skutečného konce" ty, kteří pošpinili jejich památku. ()

Pitryx

No, já se domnívám, že to zase taková hrůza není. Ve filmu je naznačeno,že jde o pokračování, proč tedy skoro všechno stejné, to nechápu. Cirkus, souboje na motorkách a tak podobně. Hudba je fialový hnus, to ano, ale občas zachytíme i původní melodie a na konci je slyšet pořádně. Stopky a dokreslovačky při rvačkách jsou kapitolou samy o sobě a mně hodně vadily. Já jsem se tuším tři krát zasmál,takže za to desítku dát musím a samozřejmě přidávám něco pro Alessandru Mastronardi. Jestli koukat podruhé, to věru nevím. Zatím. ()

Piedone odpad!

Ten, koho napadlo prerábať klasiku z roku 1974, by si zaslúžil povestné Spencerovo "kladivo". A podľa ohlasov, je to prepadák aj v Taliansku. ()

wowylgu313

Chybělo malinkato a málem to tam "cvaklo" ;D ... ale nakonec jsem se rozhodl těch 10-15% dát ... A proč? asi opravdu čistě jen z prvotního pocitu že někdo chtěl natočit jakési pokračování legendárních filmů s Budem Spencerem a Terencem Hillem ... Bylo naivní tomu věřit. V české scéně by to bylo asi jako kdyby někdo chtěl natočit Pelíšky v dnešní době. Jsem obrovský fanoušek již zmiňované dvojice proto jsem s tímto kouskem neváhal... Propad, zlom, hrůza všech hrůz nastala víceméně po pár minutách ... Tady opravdu není nic, prostě nic ... Myslím si že to bylo hodně troufalé dělat "navazování" na takové skvosty. Prosím už hlavně nic dalšího... "Odpad" už by byl opravdu nevyhnutelný. ()

HanzoBureshi odpad!

Já se rozzlobil a budu zlý, protože jak může někoho vůbec napadnout udělat tak tupý remake na skvěle zachovalou komediální klasiku ze 70. let? A pak se Netflix diví, že přichází o své fanoušky, to člověk nikdy nepochopí. Pamatuji ty vtipné plechové zvukové efekty, ale tady zvuk nehraje roli, jen si dávají do držky a to mi už vtipné nepřijde. Co by na to řekl Bud Spencer... ()

Mikola17 odpad!

Tfuj, hnus, stud.. Bud se chudák musí obracet v hrobě, je to znesvěcení jeho památky a nejhorší film všech dob, co kdy, mohl vzniknout. Snad ani "Když draka, bolí hlava" nebyla, taková ubohost a to už je co říct. ()

hony23 odpad!

Jestli bylo záměrem tvůrců vzdát hold originálu z roku 1974, povedlo se jim ho pouze znásilnit, pochcat a posrat. Chybí charismatičtí Spencer s Hillem, chybí humor, bitky jsou za hranicí trapnosti, z originálu zůstala jen skvělá hudba. Kéž by Bud Spencer sestoupil z nebes a dal všem, kteří se na této zhovadilosti podíleli, pořádnou nakládačku. ()

whale odpad!

Film prý vznikl za účelem vzdát hold původní komedii. Ve filmu ale nic nefunguje. Komedie, příběh, ani ty facky. No řeknu to takhle, největší hold by původnímu filmu vzdali, kdyby takovou kravinu vůbec nenatočili. Zůstanu věrný Budovi a Terencovi. ()

mikruu odpad!

Dal jsem tomu celých 40 minut. Nedalo se. Trapný pokus o remake klasické komedie. Ale spíš to podělali. Už jen úvod filmu, odehrávající se kdesi v sedmdesátých letech minulého století, a doprovázený negerskou rádoby muzikou... Hnus. ()

mokki5

Jedna hvězda za dodržení titulní písně. Řeknu to asi takto: Původní film s ústřední dvojicí Buda Spencera a Terence Hilla je legendární a nepřekonatelný, a je li na této slátanině jen trochu něco dobrého, pak to, že si diváci a skuteční fanoušci rádi vzpomenou na onen originál a s láskou si ho pustí. Jinak Netflix tímto ukázal své dno a utvrdil mě v tom že je to pouhý prznitel filmové tvorby. ()

Kubasino

Úplně v pohodě zábavný film. Bud s Terencem samozřejmě chyběli, ale nemíním tady odsuzovat tento snímek jen kvůli nostalgii. Takový hate si prostě nezaslouží. ()

Milo384

Klasická mlátící italská komedie.  Kouknout se na to dá.  Je zde vše co v původním filmu a je to moderně natočené.  Jednoduchý děj nikoho nemůže překvapit. Moc jsem nemusel ani původní film se S&H,  takže v rámci žánru tento film ušel -  2 až 3* ()