Hořící nebe

• Nový Zéland

Heaven's Burning

Akční / Krimi / Drama / Thriller / Romantický

Austrálie, 1997, 96 min

Je to zvláštní film ,kterej nemá co nabídnout. Moc mě to nezaujalo, ani jsem neočekával nic skvělého, je to bez akce, spíš čistá romantika. Viděl jsem to na VHS a tak na ty tři hvězdy to je.(15.10.2011)

• TesterX

Spatny, spatny, hodne spatny! Z jednoduche zapletky se vyvine naprosty paskvil o nicem. Jednani vsech postav postrada jakoukoliv logiku (japonska putka nechce zpatky do Japonska, tak zacne s cizincem vykradat banky,, jeji zbohatly manzilek se s tim nedokaze vyrovnat, tak si oholi hlavu a zacne chladnokrevne vrazdit na potkani). Vetsina scen je k popukani, az k placi, za coz si tento smesny pokus o film zaslouzi aspon jednu hvezdu.(28.3.2004)

Touha po pomstě šmrncnutá s romantikou. Russell v té době ještě kdovíjaký herec nebyl a riskuje zde život kvůli Japonce, za kterou se pachtí její manžel, aby ji mohl zabít. 50%(26.5.2017)

Fešný Russel, sympatická Youki, holohlavý Kenji v kůži na motorce... Thrillerů, u kterých se i zasmějete, je málo;-)(22.4.2004)

• movie

Hodně zvláštní snímek, který se tvaří jako že má v sobě nějakou velkou myšlenku, ale ve skutečnosti je to jen prázdná bublina - a navíc celkem úchylná!(28.3.2004)