Vlčí lov

• Jižní Korea Project Wolf Hunting (více)

Akční thriller odehrávající se při eskortování nejhorších zlončinců mezi Jižní Koreou a Filipínami. (mikki089)

Likan7

V první polovině se film tváří jako korejský Con Air, jen bez klaďasů. Pak na scénu doslova skočí Terminátor říznutý s Univerzálním vojákem. Celé to nedává smysl, je to hloupý a o půl hodiny delší než to má být a krve je tu tak šíleně moc, že vás po 40 minutách začne otravovat. V tomhle světě, i kdyby jste šli k zubaři na vrtání kazu, tak krví vymalujete zeď ve vedlejší ordinaci. Té brutality je zbytečně moc, až začne být vyloženě rušivá. Bohužel tu je na úkor nějakého lepšího, nebo spíš jakéhokoliv, děje. ()

gemi

Absolutní trash. Céčkový slasher jako z osmdesátek (vč. CGI). Tvl, hubeňour, metr sedmdesát, tady chodí bosky po lodi, dupe u toho jako Robocop a všichni ho mají za obrovské monstrum... Parodie na sebe sama. Píšu si: jihokorejské filmy nebrat. Toto je už druhý za poslední týden a jsou to fakt sračky. ()

Pitryx

Takový něžný a napůl romantický snímeček o lásce, která mezi našimi hrdiny tohoto filmu moc nefunguje. Policajti a kriminálníci se příliš nemusí a tak není divu, že se tu spolu perou a občas u toho ukápne pár kapek krve. No, co, no, však jí má člověk dost ne? Děj tu je také, ale je třeba jej trošku hledat. I když si autoři občas vypomůžou nějakým tím flashbackem, děj samotný to nezdržuje, ale naopak vysvětluje. A i zde teče drobátko malinovky s kečupem. Já nemám co bych dodal, pro mne skoro plný počet, skoro proto, že se mi zdá jako by to po hodině ztratilo šťávu. Doslova. Jo, a občas se dá u tohoto filmu i zasmát.  90 %. ()

Vämpiriüs

Nebyla to vyloženě volovina a dalo se na to jednou podívat, nicméně se k tomuto snímku již vracet nebudu. Klasické Korejská rubačka plná krve, přestřelek, egem do výšin vystřelených vězňů a další. Cítím zde velkou inspiraci v Přepadení v Pacifiku míchnutou Con Air a Univerzálním vojákem. ()

david.babick

vykrádačka Univerzálního vojáka, Robocopa, Terminátora a bůh ví čeho..scénář asi někdo napsal ve vlaku po cestě do práce..jak kdyby scénarista nevěděl jakým směrem se příběh bude ubírat, přehršel postav, že člověk ani pořádně neví, která je hlavní..když už si myslíte, že některá je hlavní, tak ejhle..ona umře :-D ale hlavní postavu poznáte až na konci filmu, takže si k ní nevytvoříte žádný vztah..supr krif..to je ale vše..hlavní "monstrum" bylo spíše komické a tupé ()

wowylgu313

Jak tady proboha někdo může toto srovnávat s Terrifier 2 ... Jak tady proboha někdo může psát že to bylo hrozně brutální a krvavé ... Zřejmě jsem viděl úplně jiný film. Nic proti filmům šikmooček. Některý (málo) jsou i povedené, jakože fakt povedené! Každopádně to se netýká filmu Vlčí Lov. Herecké výkony jsou zde neskutečně mimo jakýkoliv dosah kvality. Prvních dvacet minut když člověk byl nalákán na poměrně přijatelný nápad : přesun magorů/vězňů na lodi z bodu A do bodu B ... Ok! Beru! Jenže pak se z ničeho nic někdo rozhodl do toho hodit nějaké jakési nesmyslný monstrum náhodou cestující také na té lodi. Ještě se vrátím k tomu vašemu takzvanému "krveprolití" ... Nevím zda už jsem tak moc mimo ale tohle byl teda hodně slabý čajíček. Většina scén má střih tak že není vidět nic. Hele jinak ... Prostě: BLBOST! :) 20-25% za ten začátek kde to mělo ještě naději... ()

kacir odpad!

Taká sračka... Ti kórejčania vôbec nevedia hrať (skoro ako naši slovenskí herci) na to sa nedalo pozerať... Videl som cenzúrovanú verziu, ale keby...toto bola riadna pičovina film. ()

Predator77 odpad!

Jo tak tohle bylo hodně špatný a tak nějak jsem doufal že se z toho vyklube alespon koukatelná blbost která dokáže alespon zabavit ale ani to to není, máme tady strašně nesympatické postavy ke kterým si nedokážete vybudovat žádný vztah tak že je vám jedno co s nimi bude, dále celí děj příběhu je na jedno brdo tak že nemá hlavu ani patu a co se týče milovníku akčních scén tak ty si zde taky moc nepříjdou na své protože akce je tu z mého pohledu špatně natočená a nepřehledná a místo toho tady máme jenom násilí které je bezúčelná a potoky krve které tady doslova tečou proudem taky toho moc nepřidají ale pokud tohle někomu stačí tak klidně do toho ale mě ne a i když jsem celí film dokoukal tak si ve výsledku myslím že se z toho dalo vymáčknout daleko víc ale takhle máte jenom 121 min nehorázné nudy !!! ()

Saxos

Klucí korejský nám chtěli ukázat, že v lidském těle se skutečně nachází víc jak pět litrů krve, že když někoho bacíte železnou trubkou do makovice, tak ta fakt praskne hned, že když je někdo zločinec, tak se s tím vůbec nesere, a tak můžeme pokračovat dál. Překvapení se najde vždy a pak je vám vše k ničemu. Závěr: doporučuji. ()

DJMaroko

Až příliš mnoho krve a jejího neustálého tryskání na mne působilo spíše komicky než hororově. Něco jako v Muži z Acapulca jen barva krve je lepší. Začátek suprový na plný počet. Ovšem ve chvíli kdy se všichni začínají chovat absolutně nelogicky a čekají na sovou poslední ránu jako ovce na porážku to jde z kopce. V podstatě od poloviny víte jak to dopadne ...všichni zemřou. ()

brasek odpad!

Veľmi primitívny film! Pretože nemá žiadnu pointu, logiku, ani príbeh... videl som prestrihanú verziu a tá je absolútne hrozná lebo robí totálny nepozerateľný žvást. ()

vinducha

Řezničina na plovoucích jatkách . Jestliže je experimentální objekt 5x silnější než obyčejný muž , neměl by tentokrát šanci ani S. Seagal. Protože to je pořád víc než 2 vzrostlí šimpanzí samci. ()

Accuphose

Ten film má zajímavej námět, ale tím to končí. Bohužel obsahuje spoustu novodobého korejského patetismu a herectví, které je spíše parodií. Jsou to slabší dvě hvězdy. ()