Láska ve vile

• USA Love in the Villa

Čerstvě nezadaná žena (Kat Graham) se dozví, že kvůli zmatku v rezervacích bude muset sdílet krásnou vilu v Itálii s neznámým cynikem (Tom Hopper). (Netflix)

VeeDee

Tom Hopper * Sem tam humor * Atmosféra Itálie * Neboli Tom Hopper je sympaťák každým coulem, a když se k jeho lišáckému úsměvu přidá britský akcent, rozhodně by si získal i mě. Škoda, že hlavní hrdinka mi moc nesedla. Vybrala bych k němu typově úplně jinou herečku. Film jako takový zařazuju do kategorie "odpočinek po náročném dni s dětmi". Jako jednohubka ke sklence vína nebo žehlení fajn. ;-) ()

Likan7

Tom Hopper je sice fajn, ale Kat Graham je jedna z nejvíce nesympatických hereček co znám. Film sice není takový kýč, jaký jsme zvyklý od produkce Hallmarku, ale je tu romantický až nad hlavu. Pár vtipů je fajn, není tu nic překvapivého a od první minuty víte jak to skončí. Pak jen záleží, jestli se budete bavit u vtipů typu "chce skončit na balkon, spadne" a jak vám ty dva budou příjemný. ()

JenYu

Viděla jsem už horší věci, ale nesympatické postavy, předvídatelný děj, slabé herecké výkony a hory klišé nespasí ani sebemalebnější italské záběry ani pár vtipných postřehů. No a ty digitální kočky jsou už jen třešnička na dortu :) ()

Heywood

Zaujaly mne ty italské verze známých hitů, které film doplňují. Zaujala mne ONA, přestože žádná kráska to není, ale něco z ní vyzařuje. Zajímavý byl i ON, protože ty skoro 2m tomu dávaly grády. Překvapení se nekonalo, happy end se dostavil, záběry na Veronu byly podmanivé a více se z toho filmu vytřískat nedalo. 50% ()

doriana.g odpad!

Zkusila jsem jen kvůli měsíční gorile z Umbrelly. Tam byla jeho topornost přínosem, tady je to jen křeč. Ovšem až tak za to nemůže, protože scénář zřejmě psaly sestry Bártojc. Navíc ošklivá BLM a gay v prvních minutách. Simply Netflix. ()

allegria

Vydržela jsem se dívat asi tak do dvou třetin a nedokoukala. Nuda šílená, děj bez nápadu, trapné "vtípky", nulové herecké výkony (zvláště "on"). Korunu tomu ještě nasazuje český dabing, který si neláme hlavu tím, jak se správně vyslovují italská slova a jména (utrpení to poslouchat!). Jednu hvězdu dávám za italské verze milých písniček. ()

Střelec17

Mám rád Americké filmy točené v Itálii, vždy je tam takové kouzlo. I když né všechny filmy jsou dobré. Tady je to kupodivu průměr, což je na dnešní dobu víceméně slušné. Důvodem je ve značné míře celkem sympatické obsazení, kde Kat Graham má už s podobnými filmy zkušenosti a Tom Hopper je celkem sympaťák. I když jsem si na jejich kombinaci musel trochu zvyknout. Film jsem si pustil a nezklamal, dostal jsem celkem slušnou komedii, kde nebylo ani moc trapných situací. Pozitiva: Samozřejmě Itálie a Verona. Negativa: Mohlo být vidět vice míst z Itálie, celé se to odehrávalo na málo místech. ()

mia.com

Hezka mila oddechovka z nadherneho italskeho prostredi. Jen hlavni hrdina mohl byt hezci, tento mi jako nejaky fesak nepripadal a taky nechapu, proc ho porad oblekali tak, ze to vypadalo, jako by mel kolarek pod krkem. ()

Zlajdaa odpad!

Jakože sorry, ale i v romantické komedii ty jejich naschvály jsou zatracené rudé vlaječky volající na poplach (spoilery!) - vystavit někoho naschvál alergenu, aby dosáhli svého... Narušit soukromí... Křivě někoho obvinit z vloupání.... To vážně? Následná "romantická" linie příběhu je těžko uvěřitelná a mezi hlavními protagonisty tu chemii prostě nevidím. Takže nudné, neromantické a ani ne vtipné. ()

quokam odpad!

Tvurci krize romantickeho zanru na Netflixu, vycerpanost temat i scenaristu, plus priserne herectvi TH. A propo, skutecne si Netflix mysli, ze kdyz do kazdeho  filmu da zzkarikaturizivanou postavu gaye, ze tim pomuze lgbt komunite? 10 proc. ()

Kekik

Z první poloviny filmu jsem byla rozpačitá. Moc mě nebavila ta trapná válka mezi nimi. Pak ale příběh jemně sklouzl do romantiky a zároveň jsme mohli nasát i trochu té Verony. Film už měl moji plnou pozornost. Tak jasně, že víme konec filmu od začátku a klišé nesmí chybět, ale i tak druhá půlka filmu stála za to. ()

Majez

Po navratu z Verony idealni film. 1* za Veronu, 1*za ni - hlavne v Italskych satickach je TOP, 1*za vsudypritomne vino. Musel jsem si k tomu otevrit taky lahev. 1* za super soundtrack. Italske covery jsou super. Jako oddechovka k vareni testovin super ()

Levice05

Netflix poskládal všechna klišé romantických komedií do velmi neoriginálního a předvídatelného děje. Přidá-li se nulová chemie mezi hlavními aktéry, film nezachrání ani pár vtipných scén, italské prostřední a ani britský přízvuk Toma Hoppera. ()

Kesinka

Jedna hvězdička je za Itálii. Všechno ostatní je špatně. Jsou tam logické nesmysly a bohužel je to i značně předvídatelné a trapné. ()