Vrána 4: Pekelný kněz

• Česko Vrána – prokletá modlitba (více)
všechny plakáty

Štvrté pokračovanie série zobrazuje charizmatického lídra gangu, ktorým je Luc Crash (David Boreanaz). Vedie schátrnú bandu satanistických motorkárov, známych ako Štyria Jazdci Apokalypsy. Luc zavraždí Jimmyho Cuervu (Edward Furlong) a jeho priateľku ako súčasť rituálu, aby sa mohol stať nesmrteľným démonom. Ale Luc zistí, že z Jimmy sa stal duch pomsty, známy ako Vrana, aby pomstil smrť priateľky a zabránil Lucovi stať sa pánom zla. (genetique)

Easykill

I když jde o nejhorší a nejlevnější variantu či zpracování vrány, není to až takový extrémní trash. Viděl jsem teda mnohem větší srance. Samozřejmě si to nesmíme jakkoliv spojovat s původním filmem. Rozhodně jsem se tady bavil víc než u předchozího paskvilu. Jasně, že je to sračka, ale nějakým způsobem ta béčkovitost funguje i když je to debilní snad po všech stránkách. ()

Marduk665 odpad!

Na tento film som sa tesil az dovtedi pokim som nevidel prvich 5 minut filmu.Cakal som ze to bude taky skvely film ako bola Vrana 1 ale tak ako to je s filmovou seriou SAW,prva cast je paradna no tie dalsie ODPAD. ()

Ponocnej odpad!

Bud se tam modli indiani k vrane ci k bohu nebo satanise k satanovi nebo se tam vrazdi ale nudne sakra nudne .... hlavni hrdina ma porad nejake EMO reci navic je to v podstate od jednicky porad to same mozna i ty dialogy by sedeli na cas kdyby nekdo vzal audio a dal do jineho dilu vrany ... tedy nemuzu jinak ()

OziRaziel

Jakožto fanoušek "vran" jsem to musel vidět byť jsem dvakrát u sledování usnul. Prozatím to ve mě zanechalo pouze pocity příšerného průšvihu. Pokud se někdy odhodlám, pokusim se na to mrknout znova a možná i změnim hodnocení.... ()

HMTD

Nechápu lidi co tohle považují za odpad,nemůžete to srovnávat s jedničkou!Tento film si takovou krytiku nezaslouží,zařadil bych ho někam ke třetímu dílu a hodně před dvojku(Ta by si zasloužila hodnocení odpad).Co mi opět scházelo jsou záběry regenerace ale chápu že by se film vyšplhal s rozpočtem víš než může vydělat.Film byl celkově dosti přehnaný.Ale co bych pochválil je nápad s indiánskou tématikou,je to zase něco jiného a to je dobře.Také to že se záporňák chtěl stát satanem je zajímavá inovace i když ji totálně zkazili.Herecké obsazení skvělé,výkony herců nikoliv.Koukat se to dá ()

Mr.Sock odpad!

Ak máte radi sériu Vrana, tomuto sa veľkým oblúkom vyhnite. Jedine ak ste náhodou filmový masochista, tak s chuťou do toho, niečo tak hovadsky laciné, úbohé a ubíjajúce sa len tak nevidí ()

bocy odpad!

Keď máte radi mysteriózne thrillery, tak tento je fantastický. Má čo povedať aj náročným filmovým divákom, skvelé herecké výkony a mrazivé napätie, to všetko sa skrýva v tomto filme....Ale neverte mi ani slovo, je to totálny odpad. Fuuuuuuuj.:-( ()