Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Yeah(c) odpad!

Huh, tak tohle je klenot... klenot lidstva.... je-li na tomhle, jak někteří tvrdí, něco přínosného pro děti (ve smyslu jejich intelektuálního rozvoje), pak je mi záhadou, že jejich IQ v dospělosti přesáhne hrnanici 20ti. Nejstrašnější noční můra v dějinách TV, ani Cameron nedokázal vytvořit strašnější atmosféru ve svém Aliens, ba dokonce ani Anderson nepřekonal v Horizontu Události stavy které se v člověku dostaví po shlédnutí tohoto dílka... Ne, tohle prostě neni snad ani možný, až se jednou spojíme s dalšími rasami ve vesmíru, nesmí se nikdy dozvědět o tom, že něco takového se pouštělo v televizi, neboť kdyby si to náhodou pustili, spáchají hromadnou sebevraždu napříč galaxií !!!! ()

VLAN odpad!

Je mi líto, že někteří rodiče pouští dětem tento seriál. Je to snad nejhorší pořad pro děti jaký jsem kdy viděl. Tento pořad už měl mravnostní problémy, všichni v pořadu nosili kabelky a to podle jednoho Britského rodiče vede děti k homosexualitě, tento případ se dostal až před soud. ()

tomma odpad!

Zachraň se kdo můžeš! Z daleké planety munčičáků k nám přilétají jeho čtyři nejvyspělejší jedinci mající pro nás jediné poselství: "tuli, tuli". ()

Alister

Jo,je to strasne dementní ! Ale je treba si uvedomit ze to neni primarne urcene pro dospeleho divaka. A dovedu si predstavit, ze jako trilete dite bych na tom ulítával... ()

Lea.inJuly odpad!

Na úvod: Zařazení do kategorií rodinné a fantasy?? Fuj.. To je scifi a horor.. Proč prostě není kategorie pro děti? K tomuhle barevnému paskvilu: já teda nevím, ale děti ve věkové skupině, pro které je tahle s*ačka určená, nemají u televize co dělat. Ve věku toho jednoho a půl, dvou let by si ratolesti měly procvičovat motoriku s barevnýma kostkama a rodiče by jim měli ukazovat z barevných knížek zvířátka a učit je zvuky, které dělají, ne posadit je k televizi.... Od těch tří let už ta televize je pochopitelnější, protože dítě vám nevydrží sedět u kostek celej den (až na výjimky). Ale to jim raději pusťe Krtečka. Naše děti milují Krtečka, Pata a Mata, případně se podívají na Boba a Bobka. Krom toho čtyřletý synovec miluje film Auta, a taky rychle pochopil, že když se autíčka vybourají a udělají si bebí, tak pláčou (dobrý příklad toho, co se stane, když bude rozbíjet hračky a ubližovat někomu jinému- protože děti si ničeho nedokažou vážit a umí být velmi kruté). A můj druhý synovec zbožňuje Asterixe a Obelixe. Takže tohle nemuselo, ani nemělo vzniknout. Já být rodičem a pustit to dítěti, být s ním v jedné místnosti a poslouchat to, tak už si hodím mašlu. Lobotomie bez chirurgického zákroku...... ()

Pijan

No když jsem tento seriál poprvé viděl tak jsem si říkal, že si dělají z nás srandu, o několik let poté co se mi narodila dcera a dospěla do 10 měsíců jsem si uvědomil, že ty postavičky se chovají úplně stejně jako děti v tomto věku. Teletubbies ji bavili tak do dvou let, mezi tím přešla na krtečka a Jen počkej a pak i jiné animované seriály. Po druhém roce už chtěla z Teletubbies sledovat jen ty pasáže kde si hrají děti. Myslím si, že většina hodnotících ještě neměla děti anebo má již děti odrostlé. Tenhle seriál je opravdu nadčasový a myslím, že se bude líbit dětem, ještě hodně dlouho. ()

Bouffon odpad!

Houby koordinace...to je jak tréning pro soutěž Tanec Svatýho Víta. Ale mají šikovné antény...tak akorát je za ně vzít a pověsit na věšák do skříně....a nevyndavat. ()

Phoeniyx

Dlouho mi trvalo než jsem se z toho vzpamatoval, a své menší sestře to vyhnal z hlavy protože je to vymývání mozků a tuli tuli je bože extrémně vyčerpávající dílo. Ale hvězda za zážitky při sledování s přáteli a té srandy kterou jsem zažil. Jinak bych všechny 4 upálil. ()

zekon

Přijde mi že většina si zapíná televizi ihned po probuzení v domnění, že uvidí krvavá jatka narazí na tohle zdánlivě stupidní divno. JENŽE....ono je to pro malé děti!!!! Ale opravdu malé!!! Asi bych tolik * nedal, jenže když jsem viděl jak to na 2 leté dítě působí, jak vnímá díky neustálému opakování různé slova a činnosti. Je to vynikající cílený film pro mrňouse. Netvrdím, že má tak malé děcko co čumět na TV, ale když už přišla doba kdy mělo snahu civět na sračky typu Jetix apod. tak to raději krtek a tohle. Reagoval jsem prvotně stejně jako většina, ale chce to použít hlavu a zjistit si na co tento film je a pro koho. ()

xcav8 odpad!

Tak tohle by měli pouštět v Americe odsouzeným na elektrickém křesle před smrtí. Tipuju, že v polovině dílu by se dožadoval o zapnutí. ()

SeanDevlin odpad!

Jako větší horší slátanina pro dětska nebyla :D Fakt já sem to tak nesnášel jak mě vždycky Babina do toho nutila. Jako ten jeden pičus tam nosil kabelku nechápu proč ?? Všechno tak opakovali jak kreténi :D A ještě k tomu slunko bylo něáký hnusný Mimino :D :D Tohle jako Je leda opravdu pro velice velice Kreténský dětska který si ani v 7 letech neumí vytřít prdel :D :D ()