Klára nastupuje do nového zaměstnání na klinice umělého oplodnění, kde pracuje i její Petr. Kromě něj ale také spousta nových postav a mezi nimi i jedna staronová, která bude pro Kláru velmi nepříjemným překvapením. Vagy sekl s výškovými pracemi, provozuje občerstvení u loděnice, a i tady se objeví někdo nový, bývalý reprezentant ve veslování Vilém. Mikeš už docela vyrostl a Norika by ráda začala někde pracovat, ale bude se to líbit Filipovi? A jak se bydlí v maringotce Martině, Dominikovi a jejich malé Žofce? (TV Nova)

Tryskomyš

Tím, jak přidali do seriálu nové postavy a také celý nový příběh, dosáhli toho, že jsou to vlastně 2 seriály spojené dohromady. Bohužel tím ale seriál utrpěl na kvalitě. A tím si myslím, že tento seriál zlikvidovali. Další série už nejspíš nebude. ()

honajz odpad!

Jasně, to, co je na celém seriálu nosné, tak naprosto zlikvidujeme, a zkombinujeme to s leckterým současným nemocničním rychlokvaškovým seriálem, jen z toho uděláme ještě větší frašku (o parodii, natož cílenou, fakt nejde) a do role primáře obsadíme Čtvrtníčka a cross overem sem přihodíme Petra Rychlého. Asi si tvůrci mysleli, že tím je o zábavu postaráno. Ale tohle je fakt už jiný seriál, jen s některými předchozími postavami, a mělo se to přejmenovat třeba na Ordinace u loděnice nebo tak něco. ()

Itanek odpad!

Tento seriál jde od 10 k 5ti. Druhá řada má více procent než první (nechápu), třetí řada ale začala strašně. Plno nových postav - konkrétně vzniká další nemocnice v růžové zahradě 3 nebo kolik... Dále nově divně přiložené postavy z loděnice, každému je jasné, jak to bude pokračovat dále. Náladu mi aspoň vylepší 5x opakovaný díl z Comebacku. ()

KarlBahnhoff

Už z upoutávek na 3. sérii jsem nabyl dojmu, že celý koncept seriálu, který byl doteď zajímavý (jeden z mála koukatelných seriálů s neotřelým tématem střídavé péče) půjde do háje a od první minuty prvního dílu nové série se mi to i potvrdilo. Doplnění o "plonkovní" seriálové herce v čele s primářem Čtvrtníčkem byl fakt "geniální" počin a scénář se mění na jakousi další nemocniční telenovelu s příchutí České sody, holt zajímavé náměty už asi byly vyčerpány a očekává se, že diváci nějak ze setrvačnosti zůstanou. ()