Epizody(38)

V životech oblíbených hrdinů se posuneme přesně o rok, což diváci poznají zejména na dějové lince Martiny a Dominika, kterým se mezi tím narodila dcerka Žofie. Petra se stane babičkou a její marmeládový byznys jen vzkvétá. Zažívá skvělé období, zatímco Karel prožívá ve škole krušné časy. Pocit vyhoření se stane jeho denním chlebem a způsobí tak nejednu komplikaci. Norice už začíná lézt mateřská na nervy a Filipa práce zaměstnává víc, než je zdrávo. Vágy seknul s prací ve výškách a rozhodl se společně s Markétou otevřít hospodu u loděnice. Boba okouzlí jeho dávná láska, Francouzka Isabelle, a téměř okamžitě navážou tam, kde spolu před lety skončili. Zamilovaný pár má velké plány, které jim ustavičně někdo nabourává. Nejčastěji je to Ruda, Noričin táta, který nikdy netrpí pocitem, že by byl někde tak trochu navíc… Romantický vztah Kláry a Petra čekají první zkoušky. Společně opustí domov seniorů a nastoupí na kliniku umělého oplodnění My Baby. Jenže tam shodou okolností pracuje i Petrova bývalka Bára a egoistický bratr Medard. Na klinice je neustále rušno, ale sympatický primář Mrak dokáže téměř za všech okolností udržet pohodovou atmosféru v týmu. Mezi zaměstnanci IVF je i cílevědomá embryoložka Olga, jejíž biologické hodiny právě začínají tikat. Jenže je aktuálně bez partnera, a tak se musí po nějakém chtě nechtě poohlédnout. Představu o budoucím otci svých dětí má jasnou, jenže najít toho pravého je trochu problém. Když jí do života vstoupí spontánní kajakář Vilém, je okamžitě zamítnut stejně jako všichni ostatní zájemci před ním. Jenže se nedá odradit, a tak je na pořádně komplikovaný, ale neskutečně romantický příběh zaděláno. (TV Nova)

Galerie (1 035)

• Když Bob (Pavel Zedníček) pouští chlapcům album „In Rock“ od skupiny Deep Purple, zní skladba „Smoke on The Water“, která však vyšla na albu „Machine Head“ v roce 1972. (Jaryn.z.cech)