Reklama

Reklama

Rok, kdy jsem začala masturbovat

  • Švédsko Året jag slutade prestera och började onanera (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ambiciózní ženě s úspěšnou kariérou se zhroutí svět, když těsně před čtyřicítkou dostane kopačky. Nezbývá jí, než si ujasnit, co vlastně od života chce. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

žánrová klasika, kdy žena ve středním věku najednou musí řešit věci, které vůbec řešit nechtěla a po chvilkovém tápání zjistí co jsou její opravdové priority. Jde sice o poměrně zjednodušený popis, nicméně v různě obměněných variacích se stejným jádrem jsme tohle viděli už tisíckrát a je tak dost těžké přijít s něčím novým a překvapivým a jakkoliv s tím RKJZM také nepřichází, díky svéráznému severskému přístupu je to alespoň slušná zábava. Mohlo by to sice být vtipnější/dramatičtější, ale kdo sledoval a líbily se mu kousky jako Love & Anarchy, měl by být spokojen i v tomhle případě...60% ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Celý to stojí a padá s Katiou Winter, která je opět zajímavá a byla bezvadná už v Mimo stopu, navíc má neuvěřitelnej zadek. Ale velká část filmu jsou feministický a citečkovo krizový kecy, který chlapa moc neberou. Něco je celkem vtipný, k tomu je tam dost sympatických postav, ale v podstatě kromě dámskýho dušezpytu se tam skoro nic neděje. I když atmosféru to jakžtakž má, to masturbační téma je tam teda naroubovaný v podstatě zbytečně. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Už len názov napovedá, že o žiadny kinematografický skvost nepôjde, skôr o komédiu, ktorá by mala byť plytká. Našťastie aj vďaka šarmu Winterovej a scenár, ktorý nenudí sa to dalo zniesť. Film je plný nenúteného, niekedy drzého a niekedy aj trápneho humoru. Je to taká hlúpa komédia, na ktorej sa dá zasmiať, hoci chlapi sú tu ukázaní zas ako nejakí trpáci, no a oslobodením sa od ťažkostí má byť pre ženu ruka šmátralka. Hej, je to na hrane, ale čakal som oveľa horšie. Za Ave Mariu pri orgazme ale dávam hviezdu dole. ()

Stoctyrec124 

všechny recenze uživatele

Bylo to velice jednoduché a tak trochu o ničem. Ta stupidita tomu ale dávala jistý divotvorný podtext který byl nakonec i docela vtipný. Nevím co měl vlastně ten film měl světu předat ale mě donutil zamyslet se nad tím jak někdo může něco takového vůbec vymyslet. Vzhledem k tomu že jsem se koukal ve Švédštině s titulky mi to možná přišlo zajímavější než v Češtině. Co se týče postav tak ty jsou hrozně nevýrazný a nijaký. No prostě zvláštní film. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Už samotný názov filmu pôsobí pomerne nápadito, tak som bol zvedavý, s čím napokon príde tento film. Aj keď to je klasická bohémska komédia na tému "som už staršia, partner ma opustil, a tak si idem užívať", tak to bolo napokon celkom pozerateľné a na moje prekvapenie, na zúfalstve Hanny sa dalo celkom aj pobaviť. Svojský nádych celému deju dodáva postava Liv, ktorá sa stala pre Hannu akýmsi sexuálnym guru. Príbeh má očakávaný vývoj, aj keď koniec by som čakal iný. Nebolo to síce žiadne terno, ale v tomto žánri to patrí k tomu lepšiemu. 3* ()

Zajímavosti (2)

  • Film je inšpirovaný knihou „Hallongrottan“ od Sandry Dahlén. Táto kniha sa hojne objavuje aj vo filme. (Arsenal83)

Reklama

Reklama