Interceptors

Interceptor Force

Interceptor Force

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 97 min

Ale jo, o trochu slušnější než dvojka.(6.12.2007)

• Lateef

Kdysi jsem viděl začátek a žral jsem úvodní scénu, kdy si svázanej Gruner dělá z okolostojících maníků boxovací pytle. Když jsem dnes viděl film znovu, kupodivu mi stále ta první scéna přišla obstojná, stejně tak i druhá větší bitka v baru. To ostatní už zcela odpovídalo zhovadilosti těchto ultralaciných akčních béček, co se mohou zpříma podívat do očí démonovi jménem Asylum. Opravdu, tenhle snímek stál stejně jako můj páteční nákup v libovolném supermarketu, v podstatě jedna lokace, tři domy, stáj, saloon, 10 lidí a jeden mimozemšťan, pár na čtvrtce nakreslených výbuchů a brutálně dementní děj. Ta hvězdička tady svítí jenom kvůli poměrně zdařilým bojovým scénám, kterým vévodí Gruner. A taky za to závěrečné dělo do ksichtu:)(10.4.2011)

• Wacoslav1

Gruner likvidujici momozemskou hrozbu je jeste celkem ok a dava zapomenout na to ze ten film je totalni sitka(21.12.2011)

Béčko ako sviňa.Ale taký nemilosrdný by som k nemu nebol. Predsa len je to film určený pre určitú skupinu divákov (nás, vymetačov videopožičovní, čo siahnu takmer po všetkom :) ) a svoju úlohu v rámci svojich možností splnil celkom dobre. Navyše si myslím, že je to jeden z lepších Grunerových filmov.(24.5.2006)

Vymakaná B záležisť! Fakt som sa bavil(16.9.2007)

• HELLBOY-DB

I když se jedná jen o béčko, je po trikové stránce zvládnutý celkem solidně. Nemůžu si pomoct ale tak trochu bych to přirovnal k Predátorovi, hlavně toho mimozemšťana s tím chameleon efektem.(12.3.2006)

• brasek

Dejovo nie úplne najhoršia záležitosť, ale inak je to strašná hlúposť. Toto je jeden zo snímkov, kde sa utrápene zasmejete nad príbehom a poviete si, že nikdy viac.(1.11.2010)