Epizody(6)

Fotbalisti z thajského chlapeckého klubu i s asistentem trenéra uvíznou v jeskyni Tham Luang a celý svět rychle spojí síly, aby je zachránil. (Netflix)

Trailer

bozka10

A furt dokola, už som videl dokument,uz som videl film,a zas to premňa notoricky známe, nemám potrebu vidieť ďalšie varianty.Neham to bez hodnotenia k úcte k udalostí. ()

T2

Rozbeh tohto skoro polo-dokumentu trošku pomalší ale postupne keď si na tempo človek zvykne začne to viac brať, slušná práca. Ináč sila ako to v konečnom výsledku zvládli všetky záchranné zložky. /70%/ ()

mata77

Ďalší návrat do jaskyne, tentokrát odhaľuje príbeh hlavne zo strany chlapcov a trénera, ktorí uviazli v jaskyni po nečakanom prívalovom daždi. Dej postupuje chronologicky a k už sfilmovaným verziám dokumentov a celovečerným filmom pridáva viac nových detailov o politike, rôznej pomoci, ktorú zabezpečila thajská strana a tiež neglorifikuje výhradne zahraničných jaskynných potápačov. Každý diel obsahuje určitú dávku sentimentu a hrá na city diváka, pojednáva o budhizme a jeho myšlienkach, netlačí ale na náboženskú stránku. Prvé tri diely ma celkom bavili, potom som sa už začala postupne nudiť. Kratšia stopáž by seriálu určite pomohla, aj preto, že tých filmov bolo natočených niekoľko a preto som príbeh poznala až príliš detailne. Stále je ale seriál iný a to práve tým, že je dej postavený na línii chlapcov. ()