Včelař

• USA The Beekeeper (více)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

Aceboris

Nenaser včelára. Jason ako Terminátor skombinovaný Brucem Leem a Supermanom. Keď si človek odmyslí, všetky tie neuveriteľné scény tak to môže byť v celku slušná zábava.  Začiatok je v celku silný, odkaz na naivitu starších ľudí a systémových podvodníkov, ktorí si z okrádania ľudí spravili vlastnú šou. Nebolo by od veci keby sa dalo prečistiť takýmto spôsobom celý systém, ktorý je založený na mamone. Pokiaľ si chcete pozrieť niečo pričom nemusíte vôbec rozmýšľať, len pozerať a neuveriteľne krútiť hlavou nad dokonalým zhovadením všetkých ozbrojených síl v Amerike tak toto je tá správna voľba. Za mňa slušná akcia 6/10 ()

Jindra_S

Podivné a bohužel slabé. Předvídatelné, jak zapomenutý film z 80-tek, jen v lepší kvalitě. Záporáci divní až sebeparodující. Clay jako Joh Wick, ale jen s občasnou pomocí střelné zbraně. Jeremy Irons snažící se hrát něco víc. Ne, rozhodně to není film, který bych někomu doporučil. ()

yoryk

Uz by konečne niekto mohol v tom filme zabit toho Stathame z tych 100 odvazlivcov co sa vzdy proti nemu postavia.Vzdy zacne strielat ten dalsi az ked Jason odfajci toho prveho...preco po nom nezacnu palit vsetci desiati odvazlivci co proti nemu stoja v jeho blizkosti a len tupo cakaju co sa bude diat?? :-):-)  ano, ano, bolo to napisane s nadsazkou, ale uz je to fakt trapne ze Jason proti horde nepriatel a logika ide vzdy do stratena..je mazany ale vsetci mu skacu do rany,,,ach jaj,,, ()

floppy4 odpad!

Tak David Ayer na staré kolená skutočne senilnie a natočil tak neskutočne bezduchú béčkovú pitominu, že sa až divím Jasonovi Stathamovi, že sa na to podujal. Ten hrá zamračeného nasratého, čo mláti hlava-nehlava všetko čo mu príde po ruky (na čo sme už zvyknutí a tak trochu sa na to tešíme) tento krát ako "strážca spravodlivosti", akurát tá akcia absolútne nie je cool a v momente kedy sa akože rozbehne ďalší dej po tom, čo sme už videli v traileri, tak mám pocit akoby ten scenár vymýšľali dvaja 12 roční milovníci hry GTA tak nejak za pochodu. ()

Hexx

Ač jsou to samozřejmě velké "přeháňky" zejména v poslední čtvrtině, ve které si namaže medem na chleba nemalé množství speciálních jednotek, oblečených od hlavy až k patě v černých bojových profi mundúrech, zatímco si pan Včelař pobíhá pouze v sáčku, film baví od začátku až do konce a pro svou akčnost a zejména začínajícími úly kdesi na venkově a končící u prezidentky USA, je prostě unikátní a nebojím se říct tak trochu velkolepý. ()

ilegal1983

Beckovy narez pritiahnuty za vlasy ktory sa snazi okamzite katapultovat tohto hrdinu na spicu akcneho zanru...Doplaca vsak na nerealnostiach.Zaverecna akcna scenka dvoch rivalov by sa dala pozerat dokola.Efekty i technicka stranka  je cista beckovina,Statham na vybornu no nicit plne ozbrojenych policajtov so stitmi v obleku uz je hodne cez ciaru.Zbrane hlavny hrdina pouziva vyhradne vtedy ked uz mu ide o kejhak co tiez nepotesi pretoze by si to mohol ulahcit.Posledny ozborojenec mu dokonca zadarmo ponuka kudlu ktora by sa mu v poslednej bitke mimoriadne hodila.The Beekeeper je akcny film typu jeden proti vsetkym,v ramci beckovej zabavy rozhodne neurazi ani nenudi,navyse vskutku slusne odsypa. ()

elma

Pro mne naprosto perfektní, hodnocení Mazarini nechápu. Ne každý by měl mít šanci hodnotit filmy. ()

PsenickaR

No v porovnáni s Postradatelnými 4, kde to bylo primárně také o Jasonovi, se jedná o mistrovské dílo. A klidně se přiznám, že raději budu za návrat včelaře než za tým vyčpělých nebo rádoby akčních hvězd. ()

MaxBodycount

Obdarený bijúcim srdcom tam, kde mnohí z nás majú iba všetko pohlcujúcu čiernu dieru rieši biblicky pomenované /Adam Clay, really ?/ žihadlo Statham problémy siahajúce až k najvyšším echelónom moci s gustom a nekompromisnosťou Denzelovho Equalizera, dovoľujúc tak utláčaným plebs na zhruba 100 minútiek natiahnuť ruky k nebesiam a dúfať v lepšie zajtrajšky vykúpené krvou buržoázie a jej nohsledov. Solídny akčák ako zo starej školy poteší nielen zvládnutými bojovými sekvenciami, ale hlavne lákavým nástrelom vízie tajnej agentúry riešiacej problémy, na ktoré sú písmenkové agentúry prikrátke, alebo príliš skorumpované a vytvára tak živnú pôdu pre prípadné pokračovania na ktoré sa dá na základe tohto predjedla skutočne tešiť. Moment filmového blaha: Anjel pomsty s bandaskami pred bránami predpeklia. ()

Dalajlada

Statham je božan, ale jeho kousky začínají ztrácet na lesku. Myšlenka a celé pozadí filmu je však poměrně slušně vymyšlené. Taková organizace by se nám hodila. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt