Do chvíle než našla Julie svého manžela Henryho v posteli s jinou, tvořili spolu s jejich dvojčaty šťastnou rodinu. Idyla se rozpadá a poté co ještě k tomu vážně onemocní jejich synek Nicolas, Juliin svět se naprosto hroutí (oficiální text distributora)

kedluben

Váhám. Celé mi to přišlo pěkně natočené, při sledování jsem se opravdu nenudil, líbilo se mi to. Ale druhej den? nic, prostě nic. Trochu promarněná šance? Ale jinak se mi to vážně líbilo!! ()

xander

Téma tohto filmu je zaujímavá a dáva predpoklad kvalitnému snímku. úvodných 40 minút je bezchybných, jednoznečne za 4 hviezdičky,ale potom prichádza na scénu liečitel tzn. magnetizér a začal som sa bohvie akou príčinou dosť nudiť. Neviem koho je to chyba- Agnieszka Hollandová je skúsená režisérka a väčšinou získa do svojich filmov zaujímavých hercov. Ani tento film nieje výnimkou,Miranda Ottová a William Fichtner sú výborný, zaujímavá je kamera. Ale je to len na 3 hviezdičky. škoda pretože začiatok je fakt výborný. ()

String

První polovina filmu myslím nenechá suché oko u nikoho, když ale začala ta druhá - jako by druhý děj filmu - byla to šílená nuda. A ten konec? O čem ten film vlastně byl? Koukal jsem se do konce jen proto že jsem byl zvědavej jak to skončí, no - škoda že jsem neusnul... ()