Jezero smrti (TV film)

Jazero smrti

Thriller / Sci-Fi / Horor

Německo, 1999, 90 min

• Jillen

Hodně velká pytlovina...tolikrát ohrané téma v podání laciné německé produkce a strašnými herci...počítaje i tu trapnou obludu...fuj. Dávám 0%(1.2.2006)

• fars

No ja nevim, ono to bylo fakt mysleno vazne? Film na me pusobil jako amatersky pocin dvou teenageru, natoceny za jeden vikend.(29.4.2006)

• d-corso

Ta příšera jakoby z oka vypadla hadici, kterou jsem v létě kropíval zahrádku. Už to nedělám. Bojím se, že by mě stáhla pod hladinu Bodamského jezera.(2.6.2007)

• Stanislaus

Němci se po vzoru Američanů snažili natočili rádoby hororový a akční film, který je ale ve výsledku naprosto trapně ubohý. Atakuje nás v něm potvora, která vypadá, jako by právě prolezla drtičkou odpadu. Němci jsou holt v některých žánrových odvětvích talenti v točení smutně vypadajících parodií - viz ty strašně strašné dojemné romantické slinty podle Rosamunde Pilcher a Ingy Lindström.(27.9.2009)

• Uškudasket

Nejhorší snímek, který jsem kdy shlédl.......příšerný mutant s ,,bordelem na ksichtě" terorizuje partu teenagerů v odporném a na skrz prolezlém klišé kabátě.Ve chvílích strachu se nezbavíte pocitu smíchu ani na vteřinu a ve zbytku tohohle páchnoucího odpadu se budete jen modlit, aby tenhle filmařský vtípek skončil.Film postrádá jakíkoliv náznak hororové atmosféry a sci-fi je rázem vystřídáno za výbornou komedii. Film mi jen potvrdil, že ať němci natočí romantický nebo hororový film vždy se jedná o ten nejčernější škvár.(16.8.2006)