Reklama

Reklama

Pappa Mia!

  • USA About My Father (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sebastian je pozván na společný víkend k rodičům své snoubenky. Je tu ale jeden italský háček. Nemá totiž jinou možnost, než vzít na návštěvu do honosného sídla bohatých amerických snobů taky svého tátu. Italského imigranta, holiče z New Yorku, prostořekého obyčejného chlapíka klasického střihu, jenž se do moderní doby a do spořádané rodiny pracháčů ani trochu nehodí. Sebastian má strach z velké ostudy a moc dobře ví, proč. Z víkendu se stane souboj dvou zcela odlišných světů a ihned po příjezdu začne řetězec šílených situací a karambolů. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Priemerná rodinná komédia, ktorá nijako zásadne nevybočuje zo zaužívanej žánrovej šablóny a ktorá neprinesie absolútne nič nové. De Niro už v podobných komédiách účinkoval a asi by som čakal niečo sviežejšie a inovatívnejšie. Proste len jedna z ďalších komédií, pri ktorej si oddýchnete, ale to je tak všetko. 55 % ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Ty vole, v čem se to ten De Niro zase objevil? Ten chlap by měl vážně hodně rychle vyměnit svého agenta, jelikož v Hollywoodu nemá snad nikdo jiný tak obrovské výkyvy, co se týče kvality filmů, než jako právě mistr svého oboru, sám velký Bobby. Na této podívané je totiž prakticky až nemožné nechat nit suchou, jelikož se jedná o nevídanou šaškárnu, která nefunguje skutečně snad ani v jednom ohledu. Zápletka je tuctová, předvídatelná, nenápaditá, na to že se má jednat o komedii, tak jsem za celou dobu nezaznamenal ani jeden jediný vtipný moment, veškeré postavy se chovají opravdu šíleně trapně, především pak ty ze strany ústřední hrdinky, no a ani herecké výkony nemohu označit za nějak zábavné, i když zde by se ale asi malé pozitivum mohlo přeci jen najít, jelikož minimálně právě De Niro a pak i sympatický a výrazný Maniscalco dodávají filmu alespoň nějakou šťávu. Každopádně celá tato podívaná působí vážně nudným, velmi často až nesoudně trapným a skutečně otřepaným způsobem, naštěstí je to ale tak krátké, že se to dá přežít bez nějaké větší újmy, a kdo má rád opravdu, ale opravdu hodně nenáročné filmy, tak si to možná i může užít, nicméně nic to nemění na faktu, že prostě Pappa Mia! Nenabízí vážně nic, za co by ten snímek stál za pozornost. ()

Reklama

borec999 

všechny recenze uživatele

Rodinná feel good oddychovka pre všetky vekové kategórie. Od stretnutia rodín Byrnesových a Jebalových prakticky s rovnakým námetom o triedu slabšia, ale nemala by i tak nikoho uraziť. De Niro fajn, ale úprimne by som ho na staré kolená radšej videl v ambicióznejších postavách než je táto. Šedý priemer a 50%. PS: "oceňujem", že Pappa Mia je už druhá (prvá: Dedo je lotor) komédia De Nira, ktorá nemá s trilógiou Foter je Lotor absolútne nič spoločné, no slovenskí distribútori sa aj tak snažia nachytať neznalého diváka použitím slov foter/lotor do názvu v domnení možného pokračovania (a paraziticky sa priživiť na úspechu trilógie Jebalových). ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tohle je snad nejhorší zahraniční komedie co šla do kin. Sicilská rodina se stěhuje do Usa otec je tam kadeřník a vlastní hotely  syn nevím co dělá nevím jestli to tam vůbec zaznělo nebo jsem to zapomněl. Syn se zamiluje do holky jejichž rodiče žijí v Usa , ale pochází z Anglie. Její rodina ho (toho syna) pozve k nim na oslavu dne nezávislosti a on jim tam chce požádat o ruku  otec mu ,ale nechce dát prsten jelikož si myslí , že ona není pro něho moc  dobrá tak ho syn vezme sebou. Její rodina je jeden debil vedle druhého matka je senátorka otec je majitel hotelů jeden syn tam jen dělá sračky s meditací a podobné  a druhý syn je tak debilní , že si nechá říkat Štístko (ano jak ten trpaslík ze Sněhurky). Tak, že oni tam jdou a kecají o bohatých věcech synovi se tam líbí otci ne jelikož je to snobská rodina syn požádá otce ať se kvůli němu k nim chová s úctou tak on se začne s nimi naráz bavit (nemám problém, když ze sebe 80 letý dědek dělá superstar, ale musí to mít úroveň tady to nemá) do toho ten syn dostane nabídku převzít jejich hotel a otci se to nelíbí jelikož chtěl mu dát svůj hotel. Není to vtipné a jediná scéna co pobaví je ta s lodí a penisem hlavní herec je příšerný ta holka a její rodina se tam pořád fejkově směje. Nejsou zde ani vtipné scény  pokud Vám teda nepřijde vtipné, když někdo udělá z blondýny Jamie Lee Curtis nebo, že někdo hraje tenis jak postižený a naráz hraje z ničeho nic lépe než Rafael Nadal a trefí soupeře do koulí nebo , že někdo zabije lidem páva a dá jim ho jíst (Opravdu je někdo tak debilní, když ví, že si na těch pávech zakládaly? A ne není to vtipné navíc podobná scéna byla i ve Špunti na vodě (2017) kde měla malá holka oblíbeného křečka a jiný kluk jí ho zabil)   . Na konci filmu zazní věta vše co děláš je trapné a to  se k tomuhle filmu přesně hodí.  Těch 40 procent je pouze za tu scénu s lodí. ()

m.a.t.o. 

všechny recenze uživatele

„Môžeme ísť spať nahnevaní, ale nie smradľaví.“ Svojím spôsobom obdoba Foter je lotor, resp. jeho pokračovania. Za mňa úplne pohodová komédia na jedno pozretie, kde ma pobavilo zopár vtipných situácií (Carciofi e pavone) a hlášok („Talian s rímskou číslicou za menom môže byť jedine pápež alebo Rocky Balboa“). 60 % ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Natáčanie začalo 21. septembra 2021 v Mobile v Alabame a trvalo jeden mesiac. (Arsenal83)
  • Česká distribuční společnost Bontonfilm udělala na svých Facebookových stránkách před uvedením filmu do distribuce anketu, aby diváci hlasovali o distribučním názvu filmu. Na výběr bylo Pappa Mia! a Táta na zabití. Zvítězil název Pappa Mia!. (Azurose)

Reklama

Reklama