Reklama

Reklama

Pappa Mia!

  • USA About My Father (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sebastian je pozván na společný víkend k rodičům své snoubenky. Je tu ale jeden italský háček. Nemá totiž jinou možnost, než vzít na návštěvu do honosného sídla bohatých amerických snobů taky svého tátu. Italského imigranta, holiče z New Yorku, prostořekého obyčejného chlapíka klasického střihu, jenž se do moderní doby a do spořádané rodiny pracháčů ani trochu nehodí. Sebastian má strach z velké ostudy a moc dobře ví, proč. Z víkendu se stane souboj dvou zcela odlišných světů a ihned po příjezdu začne řetězec šílených situací a karambolů. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (32)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tohle je snad nejhorší zahraniční komedie co šla do kin. Sicilská rodina se stěhuje do Usa otec je tam kadeřník a vlastní hotely  syn nevím co dělá nevím jestli to tam vůbec zaznělo nebo jsem to zapomněl. Syn se zamiluje do holky jejichž rodiče žijí v Usa , ale pochází z Anglie. Její rodina ho (toho syna) pozve k nim na oslavu dne nezávislosti a on jim tam chce požádat o ruku  otec mu ,ale nechce dát prsten jelikož si myslí , že ona není pro něho moc  dobrá tak ho syn vezme sebou. Její rodina je jeden debil vedle druhého matka je senátorka otec je majitel hotelů jeden syn tam jen dělá sračky s meditací a podobné  a druhý syn je tak debilní , že si nechá říkat Štístko (ano jak ten trpaslík ze Sněhurky). Tak, že oni tam jdou a kecají o bohatých věcech synovi se tam líbí otci ne jelikož je to snobská rodina syn požádá otce ať se kvůli němu k nim chová s úctou tak on se začne s nimi naráz bavit (nemám problém, když ze sebe 80 letý dědek dělá superstar, ale musí to mít úroveň tady to nemá) do toho ten syn dostane nabídku převzít jejich hotel a otci se to nelíbí jelikož chtěl mu dát svůj hotel. Není to vtipné a jediná scéna co pobaví je ta s lodí a penisem hlavní herec je příšerný ta holka a její rodina se tam pořád fejkově směje. Nejsou zde ani vtipné scény  pokud Vám teda nepřijde vtipné, když někdo udělá z blondýny Jamie Lee Curtis nebo, že někdo hraje tenis jak postižený a naráz hraje z ničeho nic lépe než Rafael Nadal a trefí soupeře do koulí nebo , že někdo zabije lidem páva a dá jim ho jíst (Opravdu je někdo tak debilní, když ví, že si na těch pávech zakládaly? A ne není to vtipné navíc podobná scéna byla i ve Špunti na vodě (2017) kde měla malá holka oblíbeného křečka a jiný kluk jí ho zabil)   . Na konci filmu zazní věta vše co děláš je trapné a to  se k tomuhle filmu přesně hodí.  Těch 40 procent je pouze za tu scénu s lodí. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Papa Americano na konci filmu sa presne hodilo do témy, ale inak okrem sympatickosti De Nira v tomto extra hodnotné dielo nevidím. Na toho sa teším aj tak viac v Killers of the Flower Moon než v comedy rolách. Film bol aj tak málo vtipný, je to odľahčená záležitosť s rodinnou tématikou, ale točí sa to okolo klišoidného kultúrneho stretu dvoch rodín - Írsko vs Taliansko, ktorý pochopia viac samotní Američania než diváci v európskych kinách. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Priemerná rodinná komédia, ktorá nijako zásadne nevybočuje zo zaužívanej žánrovej šablóny a ktorá neprinesie absolútne nič nové. De Niro už v podobných komédiách účinkoval a asi by som čakal niečo sviežejšie a inovatívnejšie. Proste len jedna z ďalších komédií, pri ktorej si oddýchnete, ale to je tak všetko. 55 % ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Nebyť dobre obsadeného CZ dabingu, tak si to ani nepustím, lebo z traileru mi to pripomenulo De Nirovu Fotr je lotr sériu, ktorá v humornej stránke príliš tlačila na pílu do takej miery, že mi to pripadalo trápne a vôbec som sa pri nej nezasmial. V tejto komédii našťastie tak prehnane trápne fóry nie sú. Je to vlastne dosť sentimentálny film, takže mnohým to bude pripadať asi nudné. Mňa to bavilo. Neznámy Sebastian Maniscalco v hlavnej úlohe je pohodový sympaťák a De Niro tu nehrá nevrlého dedka za každú cenu, ale stále sa drží v mantineloch uveriteľnej normálnej postavy dedka, ktorý ma holt iné zastaralé spôsoby ako jeho syn. Dokonca aj bohatá rodinka, nech je na prvý pohľad akokoľvek pošahaná, tak nakoniec vyznie sympaticky a happyend ústredného páru som si znova vychutnal, aj keď je plný klišé. Komediálna stránka funguje a aj keď som sa zasmial nahlas len párkrát (Roger that, Roger potešilo), tak celý čas som mal dobrú náladu. Výsledkom je pohodový film, ktorý si rád pustím znova. 6/10. ()

Prubner 

všechny recenze uživatele

Problém je, že se v tom filmu nic zajímavého ani vtipného neděje. Dvě rodiny se seznamují, všichni jsou na sebe hodní a příjemní, žádná zajímavá postava široko daleko. De Nirův děda kromě dvou menších průšvihů nic hrozného neprovede, snoubenci se snad ani nepohádají, no prostě nuda. A představitel Syna je takové herecké dřevo, že nechápu, kdo mu svěřil hlavní roli. Toho bych nepustil ani do ochotnického divadla. De Niro už má na kontě mnohem lepší komedie. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie začalo 21. septembra 2021 v Mobile v Alabame a trvalo jeden mesiac. (Arsenal83)

Reklama

Reklama