Režie:
Rudy De LucaScénář:
Rudy De LucaKamera:
Tomislav PinterHrají:
Jeff Goldblum, Joseph Bologna, Ed Begley Jr., Carol Kane, Jeffrey Jones, Geena Davis, Michael Richards, Donald Gibb, Norman Fell, Rudy De Luca, Petar Buntic (více)Obsahy(1)
Zkušený reportér Jack, věčně hladový po nových senzacích, a novic novinářského řemesla Gilbert vyrazí do tajemné Transylvánie prověřit zvěsti o novém zmrtvýchvstání Frankensteinova monstra. Zpočátku se zdá, že fámy jsou šikovně vymyšleným lákadlem pro turisty, stopa se však náhle stáčí k Dr. Kockovi, schizofrennímu maiiteli městského sanatoria. A tady už mrzne (nebo spíš roztává) úsměv na rtech, protože končí (ale ne, pokračuje) všechna legrace... (LARS, spol. s.r.o.)
(více)Hrají
Jeff Goldblum
USA
Nejlepší filmy:
Jurský park (1993)
Annie Hallová (1977)
Správná posádka (1983)
Joseph Bologna
USA
Nejlepší filmy:
Batman a Superman (1997) (TV film)
Doba ledová 2: Obleva (2006)
Druhá kapitola (1979)
Ed Begley Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Akta Simpsonovi (1998) (video kompilace)
Columbo (1971) (seriál)
Naostro (1979)
Carol Kane
USA
Nejlepší filmy:
Annie Hallová (1977)
Psí odpoledne (1975)
Muž na Měsíci (1999)
Jeffrey Jones
USA
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Ďáblův advokát (1997)
Geena Davis
USA
Nejlepší filmy:
Thelma a Louise (1991)
Tootsie (1982)
Final Cut - Dámy a pánové (2012) - a.z.
Michael Richards
USA
Nejlepší filmy:
'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (video kompilace)
Hrdinové mého dětství (1995)
Bláznivá apokalypsa (1986)
Donald Gibb
USA
Nejlepší filmy:
Barbar Conan (1982)
Krvavý sport (1988)
Šerifové (1998)
Norman Fell
USA
Nejlepší filmy:
Absolvent (1967)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kdo seje vítr (1960)
Rudy De Luca
Nejlepší filmy:
Němý film (1976)
Spaceballs (1987)
History of the World: Part I (1981)
Petar Buntic
Nejlepší filmy:
Oddíl 10 z Navarone (1978)
Gospa (1995)
Krátká noc skleněných panenek (1971)
Vida Jerman
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Sophiina volba (1982)
Okupace ve 26 obrazech (1978)
Večerní zvony (1986)
Božidar Smiljanić
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Božská relikvie 2 (1991)
Ústava (2016)
Božská relikvie (1986)
Teresa Ganzel
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
VALL-I (2008)
Auta (2006)
Thomas H. Brodek
Nejlepší filmy:
Transylvania 6-5000 (1985)
Ksenia Prohaska
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Bugsy (1991)
Trešeta (2006) (TV film)
Doppelganger (1993)
John Byner
USA
Nejlepší filmy:
Co dál, doktore? (1972)
Černý kotel (1985)
Stroker Ace (1983)
Inge Appelt
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Bez konce (2008)
Ničí syn (2008)
Slušné mrtvé dívky (2002)