Infiesto

• Španělsko Infiesto

V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu. (Netflix)

Ironhead

Pěkně natočená strašná blbost, kde mě na rozdíl od policistů napadl tip na pachatele hned po nálezu fotografií z dětství. :oT ()

Maraboy

Rádoby temná kriminálka s tuctovou zápletkou, zasazená do období pandemie, což bylo něco nového, ale příběh je slabý a nijak nezáživný. Zápletka je přímočará a celkem rychle plyne. Co mě ale bolelo, jsou ty policejní postupy, to bylo těžké zaškolit těch pár policistů, nebo mají ve španělsku takhle debilní postupy při zásahu a vyšetřování ? 35% ()

Saxos

Stejně, jak jsme si uživali dobu covidí, tak se vpletl i do této uspěchané krimi. Závěr: doporučuji. ()

quido_zidle

Celou dobu takový lepší průměr. Ale ten konec se zvonícím výtahem a "hororovou" přestřelkou v dole všechno srazil do těžkýho podrůměru - to bylo debilní... Skvělý byl ale návod jak ovládat cizího psa za plotem - stačí razantní "neštěkej" a pak "do boudy" a můžete klidně dovnitř, tvl kam se hrabe Desenský! ()

rigby

Výborně natočený krimi thriller. Ale to je asi tak všechno. Jen perfektně odvedená práce někdy nestačí. Ačkoli má film velké předpoklady, nakonec mu chybí atmosféra a divák po chvíli zjistí, že se vlastně nudí a žádná z postav ho neoslovuje. A nevím, proč byla pořád zdůrazňována doba lockdownu. ()

karnifex

To bylo tak blbé, že jsem měl chvílemi pocit, jako by to natáčela Česká televize. Film je plný nelogičností, postrádá napětí, ale největší problém je, že hlavní vyšetřoval se chová jako naprostý kretén - ve srovnání s ním i Bouřlivák Torrente působí jako rozumný a odpovědný policista. ()

Kozlowski8

Dvojice detektivů, pátrajících po pachatelích rituálních vražd v temné a upršené atmosféře industriálního městečka v údolí, obklopeném lesy. Vše se odehrává v době koronavirové pandemie, která zasahuje i do osobních životů obou detektivů. Povedená španělská kriminálka, která má spád, napětí, skvělou atmosféru a hudbu. 70 %. ()

bonovox

Španieli vedia točiť slušné krimi thrilleri a aj tento má potrebné kvality aj keď predsa patrí k tým priemernejším kúskom. ()

Dechman

Bohužiaľ už po pár minútach som vedel kto je ten hlavný v celom príbehu. Pokazilo mi to film, pretože už som len čakal kedy na neho prídu :D, inak by to možno aj šlo...ale na Netflixe asi nie... ()

babuška

opět promarněná šance, dějový výplach od ničeho nikam, nemá to žádnou atmosféru, hlavně že je to v době pandemie, to už je trochu mimo mísu, druidi a lidské oběti nápad hodně slušnej ale jak jsem napsal, promarněnej a špatně natočenej, 2* za scénář ()

KarlN

Tedy námět i nápad dobrý...ale přesně tenhle typ filmových archetypů policajtů nemusím. Totální despekt k čemukoliv co jim brání ve vyšetřování, a na co mají jít rozumem, jdou se zbraní v ruce, kterou navíc tahají nesmyslně často. Nechtěl bych si na jejich místě psát úřední záznam, vyjádření k oprávněnému použití zbraně, fakt ne. Zvlášť když hlavní "hrdina" při míření pistolí na hlavu podezřelého jenž klečí a navíc z bezprostřední blízkosti, prohlásí: "Řeknu, žes chtěl zdrhnoutl". No to je hodně velký debil. A kolegyně na tom není o moc lépe, když si při sestupu do dolu, kde je jistě methan, chystá střelnou zbraň. Nesedlo mi to, takhle prostě ne. S realitou společného - nula. ()

Honjanmach

Námět se povedl, provedení, zejména závěr, je katastrofální. Dramaturgie se někam poděla a asi ji už nikdy nikdo nenalezne. Škoda. ()

Estadra

Mělo to dlouhej rozjezd... Ale v pulce filmu to konečně začalo být zajímavé. Nečekala jsem od toho nic a celkem to překvapilo. 3* ()

gggggg

Nič nové vo svete filmu. Ohraný koncept detektívky, z ktorej keby vynechám pol hodinu, aj tak viem, kde sa dej práve nachádza. Nevýrazný a amatérsky herci, scenár bol napísaný nudne a bez štipky humoru. V podstate žiadne dejové zvraty, ani nič čo by výraznejšie prekvapilo. ()

Konev

Lockdown, zákaz vycházení a hlavní představitelé jako hrdinové bez roušky i v nemocnici? Manžela odvážejí na umělé plíce, ona mu podá ruku, má být v karanténě, ale klidně je dál ve službě bez roušky? Komisařka stále přes obličej lokny, že přes ně neviděla. Ten film by byl stejný i bez zbytečné vsuvky lockdownu. Prostě škoda času. ()