poster

Krtek a maminka

 • Slovensko

  Krtko a mamička

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1997, 5 min

Režie:

Zdeněk Miler

Střih:

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
(další profese)
 • castor
  ***

  Vůbec jsem si tenhle díl z dřívějška nevybavoval, ale ukázkový zaječí porod mě rychle probral. Aneb jak dětem vysvětlit, že je nepřinesl čáp. Řeči o doživotním traumatu jsou samozřejmě v 21. století totálně mimo mísu, takže nožky od sebe, přichází Krtek.(2.7.2014)

 • Divočák
  odpad!

  Krtek asi neměl zrovna co na práci a tak si zahrál na menšího dohazovače. Seznámil pana Zajíce s paní Zaječicí a ta, jak už to tak bývá, se po krátkém a nevinném polehávání na mráčku nafoukla jako balónek. A tu přispěchal pohotově Krtek se svojí gynekologickou brašnou, roztáhnul Zaječici nohy a začal jí skákat po bříšku, načež jí z podivného černého otvoru mezi nohama začali vyletovat mlí králíčci... Co tohle mělo jako znamenat? Vidět to jako malý, tak z toho mám doživotní trauma! Něco takového nikdy nemělo spatřit světlo světa!(17.10.2007)

 • Hromino
  ***

  Proboha, pan Miller si dal štamprlu, nebo co?(11.2.2009)

 • TheMaker
  ***

  Tak tohle bylo drsný :-DD(13.3.2009)

 • Phobia
  **

  Zlákána komentářem uživatele "verbal111" (díky za další záchvat smíchu; a mimochodem, ta černá bestie není hlodavec, ale hmyzožravec;-)), pustila jsem si tento díl Krtečka na Youtube... Ty kráááávo! Nemám slov, jednu hvězdičku prdnu za tu stále líbivou animaci, jednu z nostalgie, ale jinak: Miler je úchyl, nikoliv Průša. To jsme to dopracovali, učit batolata trtkat... 35%(12.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace