Maximus převezme Titovu identitu; Lucy je napadena hltačem. Howard ji zachrání, ale přijde o své léky; před válkou se Howard na naléhání své ženy stává mluvčím Vault-Tecu. (mikki089)

Kimkong

Někdo něco ukrade a někam to nese. Někdo druhý jej náhodou najde, ale okrást se mu nepovede. A pak tam přijde někdo třetí úplně náhodou a najde to to první ztratili. Náhoda? Nemyslím si. Menší šarvátky a trochu z minulosti ghoula. ()

xzajox

Páči sa mi spôsob rozprávania príbehu. Spomínajú tam toho dosť a pritom nemám pocit, že by to moc nasilu lepili dokopy, scenár a réžia teda dostáva plus. E03 je trochu pomalšia a kĺzala by až k priemeru. Zachránil to však moment "The water chip is broken", kedy mi zabehol pukanec. Vidím, že sa kade tade snažia vložiť niečo z každého dielu: Sunset sarsaparilla z NV, Gulper z Far Harbor... plus známe platňové 60's hitovky. Stále sa bavím perfektne. Úsmev, palec hore, 91% - 5* ()

whitey

Ale jo, tenhle díl byl lepší, snažím se u toho moc nepřemýšlet ani v poloze selského rozumu, ani v poloze, jestli to sedí do světa Fallout... Chybí mi agent Cooper...podle čsfd je jenom v prvním a posledním díle. Goggins a cute angličanka ujde...  Člen Bratrstva oceli a jeho novej nohsled docela v pohodě. Latino nosatej brácha naší roztomilé vault dwellerky mě docela irituje a podle nového problému ve Vaultu to vypadá, že si tvůrci chtějí zamrkat na každý herní díl (První díl water chip, třetí díl hledání otce, a čtvrtý asi ty barvičky a stylizace). ()

Hansolo35

Po dvou nudných dílech mě to konečně zaujalo. Snažím se na to koukat jako na počítačovou hru a pak to vyznívá lépe. Ovšem ta scéna s "dřevěnou" opravářkou byla fakt a là adventura. Musíš sehnat "něco" a dostaneš protislužbu. Jinak se nehneš dál. ()

Stanislaff

Není mi cet, ale již sát a videohry šly mimo mě a o tom to zřejmě je. Seriál je pro mě španělské pueblo, vůbec mu nerozumím a tím pádem se mi vůbec nelíbí. Vydržel jsem tři epizody silou vůle a ve třetí epizodě mě dorazil ten přerostlý komický axolotl. Už se nato dívat nebudu. Vzdal jsem to. Ostatním přeji příjemnou zábavu. ()

Petak3

Kvalita letí dolů. Tady to zachranuje negr, nejhorší a nejotravnejší postava je ghoul, ghoul,  neco co je dle loru hry jen tupej zombík co umí mluvit a strilet zbrani, doslova krok od toho nez zdivoci a a stane se z nej feralni goul. Tady v tomhle nesmyslu se vyrovná rytíři bratrstva v power armoru. :Ddd fraška  Kazdopadně fakt mě nezajimá jeho pribeh pred valkou apod, na přetočení.  Zatim nejhorsi dil. 25%. ()