Lucy a Maximus se dozvídají o uprchlické politice trezoru 4 a odhalují znepokojivá tajemství. Howard se účastní tajné schůzky vedené mladším Moldaverem, aby odhalil spiknutí. (mikki089)

Mukade

Až v tomto diely, kde sa vyskytovali ľudia s 1 okom v strede hlavy, či nosom na čele, som si uvedomil, že Ella so svojimi očkami aj bez akýchkoľvek úprav skvele medzi nich zapadá, nevyzerá ako štandardný človek. Ale je "postihnutá" veľmi peknou "deformitou". xD ♥ ....................... Ináč tento diel bol aj na pomery tohto seriálu veľmi bizarný... A tie sex talks, že lmao. xD ()

whitey

Ugh...dobrá, špatná, dobrá, špatná epizoda...furt dokola...gogginsova postava mě sere v minulosti tak v přítomnosti (nebo budoucnosti a tý další budoucnosti? ehm...) Vault 4 je nezajímavej, už by to trošku se chtělo posunout k agentu Cooperovi a jeho záhadném zmizení. ()

Hansolo35

Předchozí díl mě příjemně překvapil, tady šla kvalita děje prudce dolů. Asi nejvíc mě nudí příběhy kovboje ghúla. Naštěstí příběh aspoň trochu oživí bunkr číslo 4. Nakonec jsou lepší epizody z bunkrů, něž dobrodružství na povrchu. ()