Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Žena se musí nečekaně rozhodnout mezi manželem, o němž se dlouho domnívala, že je mrtvý, a snoubencem, který ji po dlouhé době smutku konečně přivedl zpět k životu. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (4)

janmatys 

všechny recenze uživatele

Páni, až na pár světlých okamžiků je to celkem nestravitelný. První polovinu jsem vařil, takže to bylo formou občasného posluchače, nicméně následná půlka formou diváka si vybrala svoji daň. 30% ()

Reklama

Kacla 

všechny recenze uživatele

50% Od filmu jsem čekala víc, a vlastně mě ničím nepřekvapil. Příjemná oddechovka, u které se můžete zamyslet, co by, kdyby... ()

Galerie (21)

Zajímavosti (3)

  • Když Emma (Phillipa Soo) vyzvedává Jesseho (Luke Bracey) u rodičů před cestou na chatu, prostředí jejího telefonu pro psaní a čtení SMS je černo-bílo-oranžové. O pár scén dále po opuštění restaurace Winnie's tavern je však prostředí černo-bílo-šedé. (Anyk)
  • Když se Emma (Phillipa Soo) dozví, že je Jesse (Luke Bracey) naživu, a prochází si krabici se vzpomínkami z jejich společného života, je dopis v obálce, který Jessemu napsala na rozloučenou, uprostřed přehnutý. Když však Emmu s Jessem v autě zastaví policista a Jesse dopis v krabici najde, je zcela rovný. Přehne ho až on, když si ho strčí do kapsy. (Anyk)
  • Emma (Phillipa Soo) od Sama (Simu Liu) dvakrát dostane zprávu: „I hope you're doing ok,“. Poprvé jí telefon cinkne, když vyzvedává Jesseho (Luke Bracey) u rodičů, podruhé po vyjití z restaurace Winnie's tavern – zprávu má v telefonu ale jen jednou. (Anyk)

Reklama

Reklama