Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Vražda. Sex. Hudba. Tohle není fikce. (Prime Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

jarmil8 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem, kam to povede, o čem to vlastně celé je a nedočkal se. Celé to vypadá jako jakýsi nedomyšlený koncept s dobrým základem (prostředí a výprava, herci, popkulturní námět), který se nepodaří zužitkovat. Seriál končí jakýmsi experimentem se zobrazováním reality, což je spíš otravné a zbytečné, něž o čemkoliv vypovídající. Dalším problémem je, že zde není jediná postava, která by Vás zajímala. Ta hlavní je silně distancovaná a ostatní epizodní a nevíte o nich prakticky nic. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Dre působí že nebude nejostřejší tužkou v penále a ve jejím jinak celkem nudném životě hraje hlavní roli kamarádství se spolubydlící Marissou a jejich společné uctívání zpěvačky Ni´Jah. Ta je pro obě děvčata bohyní, kterou se zavázaly chránit před těmi, kteří jejich názor nesdílí. Ve chvíli kdy Marissa spáchá sebevraždu se šokovaná Dre vydává na cestu, kdy to hodlá vytmavit všem kteří někdy napsali/řekli něco špatného o jejím idolu a posunout tak svoji fanouškovskou posedlost na jiný level. Tenhle popis je samozřejmě poměrně zjednodušený, protože Dre možná není úplně nejchytřejší, nicméně není ani hloupá a ač se vydává na dost temnou stezku, má k tomu svoje motivace, jakkoliv jsou dost na hlavu. Donald Glover s Janine Nabers celou dobu zvládají balancovat na tenké hranici mezi seriózním dramatem/thrillerem a hodně černohumorným bizárem (s drobným úskokem k true crime dokumentu) a i když jde o díle čiré fikce poukazující na to kam až může vést nezdravá fanouškovská obsese, jádro příběhu je opřené o reálný základ. Tím je jednak internetová fáma, podle které jedna s fanynek spáchala sebevraždu poté co zjistila, že její oblíbenou zpěvačku podvedl partner a jednak o existující fanouškovskou základnu zpěvačky Beyonce, která si říká Beyhive. Je tak nakonec docela škoda, že takhle dobře rozdané karty nedokázali v závěru pořádně zužitkovat a konec víceméně vyšumí do ztracena a nepřinese kýžené zadostiučinění...70% ()

Reklama

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Nejaká priveľmi jednoduchá baba sa zabije, lebo ju podviedol frajer a najlepšia kamarátka jej nezdvíhala telefón. Lenže jej kamarátka je mongoloidný autistický hromotĺk so škaredou parochňou, ktorý má potrebu pomstiť sa za jej smrť, a zabiť aj všetkých, ktorí znevažujú jej modlu - nejakú drbnutú speváčku. Celkom sa jej darí, čo je najvtipnejšie. Dobrá kritika spoločnosti, aj keď nadnesená a prehnaná až cez karikatúru. ()

Galerie (179)

Reklama

Reklama