Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

V roce 1969 se jedna ambiciózní žena snaží překonat hranici mezi bohatými a chudými a zajistit si místo u toho nejexkluzivnějšího, nejelegantnějšího a nejzákeřnějšího stolu Ameriky, mezi společenskou smetánkou Palm Beach. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Ambiciózní Kristen Wiig se snaží probít mezi smétanku v Miami šedesátých let v mixu telenovely, dramatu a komedie. Obsazené je to dobře, velmi dobře to i vypadá, ale nejsem úplně cílovka a celou dobu sem měl pocit že něco podobného už sem viděl několikrát a lépe…60% ()

VesVes 

všechny recenze uživatele

Bavilo mě se na to koukat, drama se špetkou komedie, nádherně vizuálně ztvárněná. Dala bych i pět hvězd, ale ten příběh na závěr tak divně usekli (zřejmě návážou v další sérii) a to mi nesedlo. ()

Reklama

Kamil111 

všechny recenze uživatele

Je to tak mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale za tu výtvarně mimořádnou a vypiplanou výpravu si zaslouží zaokrouhlit nahoru. Tak dokonalou inspiraci fotkami Slima Aaronse - které pravda kdysi snímal právě v Palm Beach - jsem ještě neviděl. Jen konec byl natolik rychlý, že jsem měl pocit, že jim to ve střižně ujelo. ()

Galerie (91)

Reklama

Reklama