Kidó tenši Angelic Layer (TV seriál)

機動天使エンジェリックレイヤー

Kidou Tenshi Angelic Layer

Kidō tenshi Angelic Layer

Angelic Layer

Animovaný / Akční / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 2001, 26x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Být škodolibý, tak můžu s čistým vědomím říct, že seriál je o malých děvčatech a zhruba čtyřech procentech malých kluků, co spolu zápasí prostřednictvím miniaturních loutek, které mohou ovládat svou myslí a které sebou stále nosí. Asi jsem škodolibý :) Naštěstí jsou souboje jen doplňkem jinak docela zajímavého příběhu. Postavy vždy vynikají nějakou zábavnou vlastností, ať už je to třeba velice vysoký hlas (Především „noó“ hlavní postavy je boží), nebo zvrácená radost z ubližování jiným osobám, která je trochu rozšířenější. Jen moc nerozumím, komu má být seriál určen. Děti určitě ocení legrační postavy a souboje. Dospělci spíš někdy absurdní humor a spletitost vztahů mezi postavami. Všemu velice napomáhá hudba, která je svou hravostí velice podobná OST z H. Pottera. Určitě to není dokonalý seriál, ale nemůže to být chyba jej vyzkoušet.(11.6.2008)