Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Herec Kida Ramadan vezme kariéru do vlastních rukou a využije kontaktů s Rickym Gervaisem, aby získal jeho svolení k adaptaci seriálu Komparz pro německý trh. (HBO Max)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

bedn1 

všechny recenze uživatele

Extrémně nevtipná série parazitující na úspěchu Rickyho Gervaise, s nesympatickým, amatérsky hrajícím hercem v hlavní roli, který ani nedokáže srozumitelně vyslovovat. Vzdal jsem u druhého dílu. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kida Khodr Ramadan byl pro mě do shlédnutí tohoto seriálu neznámý herec. Zaujal mě ale námět, do kterého zakomponovali Ricky Gervaise a tak jsem neváhal a okamžitě ladil první díly. Tyhle fikce s reálnými herci v reálném prostředí můžou urážet kde koho a bude to vždycky fajn. Ricky by mohl vyprávět. Německý génius nakonec špatný vlastně ani není. Je to takový ten suchý, břitký humor, ve kterém se děje série absurdit, které naráží na dnešní dobu a někdy to funguje, jindy trošku míň. Shlédnout se to bez problémů dalo, ale žádné výbuchy smíchu nečekejte. Spíše humor na úrovni Kanclu. Suchý jak Martini s olivou. A já si zkusím najít čas na ty 4 bloky, kde se Kida proslavil. ()

Reklama

Galerie (445)

Reklama

Reklama