Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)


Alan Harper, chiropraktik (S01E11)

(epizoda)
  • USA Alan Harper, Frontier Chiropractor

Obsahy(1)

Alan jde s Charliem do kina, kde potká Judith s novým přítelem. Všichni na Alana tlačí, že by se sebou měl něco udělat, změnit styl života, styl oblékání. Charlie se nabídne, že mu s touto změnou pomůže. Ovšem změnit Alanovy zaběhlé návyky a myšlení není právě jednoduché. (TV Nova)

Recenze (5)

Skyw4lker7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Alan: Vezmi si bundu Jake: Fajn oblečiem si sprostú bundu nastúpim do sprostého auta a idem nakupovať sprosté oblečenie Charlie: Hej nehovor tak zo svojím sprostým otcom :D :D :D ()

Reklama

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Charlie s Alan si chtějí zajít do kina. Při čekání ve frontě si Charlie všimne Judith. Jak se ukáže Judith má rande s Jakeovým trenérem fotbalu. Alan se cítí zmatený, protože si myslel, že Judith je lesba. Na Alana všechno padne a je v depresi. Charlie navrhne ať změní šatník a tak se vydají na nákupy. Jakea mezitím hlídá jeho babička. ()

Zajímavosti (8)

  • Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Alana (Jon Cryer). (Duoscop)
  • Rocková skladba, ktorá hrá počas Alanovho skúšania rôznych outfitov, je "Sharp Dressed Man" od Stevea Grimmetta. Jedná sa v podstate o cover skladby od ZZ Top. Použitie Grimmettovho coveru je preto celkom zvláštne, nakoľko ZZ Top bol v priebehu chodu seriálu spomínaný mnohokrát a v epizóde Kozel i zahradník (2010) si dokonca celá kapela zahrá menšiu rolu. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama