McGregor Forever

Dokumentární / Sportovní
USA, 2023, 3 h 23 min (Minutáž: 47–54 min)

Režie:

Gotham Chopra

Conor McGregor

Epizody(4)

Vzrušující dokumentární seriál o závratné kariéře zápasníka ve smíšených bojových uměních Conora McGregora, který se proslavil brutalitou i prostořekými komentáři. (Netflix)

verbal odpad!

Chápu, že uctívání agresivních vypatlanců, co pro peníze nebo věhlas mezi latentně agresivními pičusy mrzačí jiné agresivní vypatlance, je tu už od starověku. A ani pohnutky se od té doby příliš nezměnily. Jen ve starověku to nutně nemusel být agresivní vypatlanec, jen nějaký normální chudák, co dostal na výběr, že buď bude gladiátořit, anebo ho sedřou v dolech. To takový dnešní typický právoplatný člen všech těch Mentálně Malformovaných Asociací (dále je „MaMÁk“) má de fuckto taky na stejný výběr. Čili buď bude kariérně mlátit jiné kokoty, anebo taky skončí v dolech, protože se svou míšní výbavou by se jinak společensky uplatnil jen stěží a na Instáčích by jej lajkovali pro pozoruhodnost leda tak zoopsychologové. A přitom by takový horník dozajista zasloužil daleko více pozornosti a světské slávy, protože jeho hnusná dřina přináší společnosti minimálně například teplo, drahé kovy, vzácné nerosty či diamanty. Kdežto vypatlané sebepoškozování MaMÁků společensky přispívá leda tak k tomu, že si po pohledu na jejich vzájemné mrzačení, eufemisticky nazývané „sportem“, kohorta neméně yntelechtuálně nadaných vymaštěnců doma slastně vyhoní, nabuzeně zmlátí figurantku nebo někoho o hlavu menšího a 50 kilo lehčího a budou se pak mít o čem bavit na fotbale, přičemž si nějaký vychcaný lanista jako Danka Bílá nebo slizák Ondra jako kdysi solidně namastí kapsy pasením hovad a pořádáním cirkusů pro ty méně nadané, kteří na MaMÁka satanžel neměli parametry, a tak jsou rovnou v dolech, za volanty hovnocuců, v base, kopou za Telekom nebo se ohánějí sběrnými kleštěmi na vajgly a psí hovna v dresu technických služeb, či jen trpí nějakou agresivní psychickou poruchou. A ten mrzký mamon zjevně pokřivil hodnoty i tolik zásadové Netflusácké bolševize, která má za normálních okolností ve své striktní agendě výhradně jen ortodoxní sluníčkářství, pokrytecké dobroserství, pissmaking, homokomunismus, čokomarxismus, transocalismus a hysterickou feminiutopii. No řádně si nasrali do huby, soudruzi, řádně, když tu náhle máme z té jejich demagogické patodílničky oslavný maskulinní primatologický dokument o zatím nejhrabivějším a nejagresivnějším vypatlanci světa a odporném bílém šovinistickém heteroseksuálovi, který pro blaho lidstva rozšlapal nejvíce hlav, čemuž tolik altruisticky obětoval své nejlepší své roky urputným mlácením do pytlíků, pohazováním medicinbaly, mlžením zrcadel ve fitku a veřejným kurvením se v lopatích tyjátrech při vážení dobytka a následných čumdolů. Vypatlanci, který se tam čtyři hodiny v podstatě jen tak producíruje a naparuje jako ředitel Zeměkoule a předvádí, jak si s jinými mongoloidy tolik heroicky a filantropicky vzájemně rozšmelcovali držky a našniclovali uši, jak se vysoce tautologicky nechal pokérovat vlastním jménem či kolik zlatých koupelnových baterií a obskurně barevných lamb už si za to animální čurákování pořídil, přičemž s dickcí a akcentem velkobritské kriminální spodiny hrdě trousí tak zásadní pouťově - filosofická životní moudra, že by se za ně nemuseli stydět například ani promovaný obráběč kovů nebo věhlasný romský filosof Libatus Annus Sinecha. Bulvární fascinace nejprimitivnějšími neurovegetativními rádoby predátorky je jedna věc, ovšem pokud většina přihlížejících u vyrachtané komerční ódy na ně lačně zamasturbuje, načež je čtyřkuje a pětkuje, až je ta audiovizuální oligofrenie a patoheroizace a patogloryfikace zcela expendebilního troglodyta na děsivých 77%, smutně to svědčí o tom, že relativně kultivovaná moderní civilizace začíná pomalu konvergovat zpět k prdeli, a i ten netflusácký VUML se nakonec míjí účinkem. () (méně) (více)

Djoker

Film Notorius byl z velké části pouze sestřih nejlepších okamžiků z tiskových konferencí a následných zápasů. Seriál Forever jde přeci jen více do hloubky. Conor se s diváky podělí o hromadu životních mouder a Netflix nabídne i záběry z jeho rodinných radovánek, tréninků a rehabilitací. Každá epizoda se věnuje jednomu zápasu, kterých v poslední době mnoho nebylo, takže je trošku záhadou, proč poslední díl stříhali skoro dva roky. ()

AllShallFall

Tahle kapitalistická doba je úplně v prdeli. Slavnej může bejt kdejakej kokot a jestě mu natočí dokument a ještě ho nazývají legendou. Prostě židopracháč ukáže prstem a řekne: Ták už nám nebudeš kouřit čuráky, teď z tebe uděláme hvězdu. Peníze nesmrdí tak co by pro ně debil neudělal že? Si jako vážně každý myslí, že se jednoho krásného dne probudil a řekl si: Makat rukama už mě nebaví, budu slavnej. Co umím? Jo umím mlátit lidi. Hurá za kariérou. A ejhle, ono mu to vyšlo. Vau. Kdyby to všechno bylo takové, tak jsme v tý televizi na internetu úplně všichni. ()

TheEvilTwin

CMG je jednoduše legenda a ačkoliv jej někdo nenávidí a jiný miluje, nelze mu upřít to, co dokázal, ať už pro sebe nebo pro MMA jako takové. Před zhlédnutím jsem si říkal "ach bože, zase jeho další ego show" a předpokládal, že vzhledem k jeho dosavadnímu množství dokumentů a autobiografií už tahle 4dílná série nebude mít co nabídnout, ale jsem hodně rád, že jsem se mýlil. Tohle je totiž čisté nahlédnutí do Conorova světa v období mezi zápasy Khabib - Cowboy - Dustin 2 a Dustin 3, které výborně poukazuje jeho sebereflexi a přerod z "trashtalking badboye" do poměrně uvědomělého a vyspělého zápasníka. Nejvíc se mi zde ale líbí detailní zobrazení tréninkových procesů před jednotlivými zápasy, nakouknutí do prostředí jeho rodiny, dětí a hlavně zobrazení celé té omáčky okolo, kterou člověk jinde neuvidí. Fajn, svižná a filmařsky vysoce kvalitní zábava. ()

FromHell

Za svojej éry bol hrdzavý jeden z najlepších strikerov planéty, to je bez debaty. Tento dokument približuje pozadie jeho posledných zápasov, teda najväčšie prepady jeho (športovej) kariéry, až na zápas s Cerronem ktorý vyhral. Dokument určite funguje a efektívne zachytáva emócie pred a po zápasoch...No čo sa týka ostatných aspektov, ako je jeho rodinný život, nejake jeho kecy o motivácii a podobne..pôsobí to fakt ako čisté porno, obzvlášť, keď poznáte jeho životný štýl, jeho kauzy atď... Celý dokument vnímam, ako veľmi prejebané promo za ktorým stojí Dana White, pre prichádzajúcu sériu Ultimate Fightera, kde budú v úlohe trénerov Conor s Chandlerom... A možno len trepem a načasovanie vypustenia dokumentu je čisto náhodné 😂 Conor je už viacmenej asi len vynikajúci biznisman a jeho dravosť a nesmrteľný mindset je asi už preč..no bodaj by som sa mýlil a Notorious predvedie ešte v oktagone veľké veci. ()

M.i.k.e

mám rád sportovní dokumenty a Netlfix je umí. Na druhou stranu ale nejsem úplně fanda MMA ani McGregora a k tomu abych si pustil tohle mě navnadila až jeho "herecká" etuda v novém Road House. No a špatné to nebylo. Nic úplně zásadního sem se sice nedozvěděl, alespoň sem ale zjistil, že Connor sice je magor, ale v reálu ne až tak veliký jak působí na tiskovkách a zápasech. Ty čtyři epizody byly tak akorát a půl palce nahoru za to že se nesnaží být jen tupým plácáním po zádech (i když žádná velká kontroverze se taky nekoná)...60% ()

Devadesát Dva

Stejně jako můj zápisník (2018-2023/dnes) je Conorova nová dokumentární čtyřepizodovka především studie jeho mysli. (...) "You gotta embrace it. You gotta love it. If you dont love it, dafock' you doing here?" (...) "What do you wanna be?" "There's another thing. What do you wanna be? I... I... I don't wanna be anything. I am... I am what I, I am everything I wanted to be. I'm already there. I don't want anything." (...) "Nothing quite feels like loosing the fight. Because its primal. If the referee wasn't there you would've died and you know it. He's gotta ask himself: "Do I want it?" Do you wanna put up with that misery, in your underwear, in front of 20 thousand people, in front of the World? It's as honest as it gets. And than all the criticism that comes from that, whatever you win or lose. Fact is, when you walk out there and bell goes DING DONG, do you wanna kill the guy or not?" (...) "You're prepared to die in there. I'm prepared to die in there and I'm also prepared to kill in there." (...) Má geniální mindset, který mu umožňuje posedlost daným cílem, a i když jej není dosaženo, bouncnout zpátky, aby se pokoušel znovu. Donekonečna. Man possessed. ()

SpaceOdyseus

Ctyri dily, kazdy se venuje pozadi jednoho zapasu. Takze dojde na Khabiba, Dustina a Cowboye. Na co nedojde je ale nejaka kontroverze. Je to holt jen observacni dokument, ktery vykresluje Conora zapaleneho drice, dobreho obchodnika a otce od rodiny. Jasne, kritiku od tohoto dila nikdo necekal, ale mohli se vic ponorit so konfliktu s Khabibem, nebo eskalaci s Dustinem. Ale klidne bych si dal paty dil po podzimnim zapase s Chandlerem. ()

kondor77

Hodně svébytný a nekorektní sportovec v dokumentu hyperkorektní filmové platformy. Zajímalo by mě, kdo z těch dvou potřeboval více peněz. Z mého oblíbeného sportovce se stala postupem času prodejná děvka (do očí bych mu to ale neřek). ()

celticek

Ten, kdo viděl celovečerní Notorious, nebude překvapen. Pár záběrů ze zákulisí, řeší se hlavně Conorovy bolístky. Nic velice nového pod sluncem. ()

PanPyzamo

Já jsem se velice bavil. Za mě velice dobře sestříhané. Co chvíle, to něco zajímavého. Vůbec jsem se nenudil. Podle mě pro fanoušky Conora McGregora pecka. V mých očích to byly supr 4 epizody, které mi příjemně utekly. 8/10 ()

KuceraJohny

Už jsem viděl předchozí dokumentární film o Conorovi a s jistým smutkem musím říct, že ani jeden počin nenaplnil mé očekávání. Jsem poměrně velký fanda tohoto irského zápasníka a proto mě logicky zajímá i jeho život. Z nějakého důvodu, však nedokážu najít dílo, které by mě naplnilo pocity jakými bych chtěl. Rozhodně tu nehodnotím jaký je Conor McGregor člověk, veškeré sympatie jdou pryč a čistě hodnotím dílo od Netflixu. Musím říct, že to bylo o něco lepší než snímek Notorious, ale i tak mi tam chybělo jisté ponoření do jeho života. Samozřejmě bylo tu dost věcí, které mě donutili dokoukat to až do konce. Rozhodně se jedná o zákulisí po zápasech, protože jsem je sledoval v reálném čase, ale logicky jsem neviděl co se děje posléze v šatně. V tomhle to bylo super, ale samotný zápas mi rozhodně nenavodil takovou atmosféru, jako když jsem je tenkrát viděl. To může znít logicky, ale upřímně síla střihu a filmařského řemesla je schopna často ještě mnohem zveličit pocit ze sledování a tady se to nestalo. Na závěr nutno říci, že to rozhodně nebyl ztracený čas a fanouškům Conora bych to i doporučil, já byl akorát lehce zklamaný z provedení, ale o nic hrozného se nejedná. ()

nater

Fajn pohled do zákulisí této legendy MMA. Vadí mi ale jak tento dokument dělá z Conora svatouška a za celé 4 hodiny nepadne ani jedna zmínka o jeho kauzách (incident v hospodě nebo „Your wife is in my DMs”). ()

Venum

Conor je definice “love him or hate him”, nic mezi neni. Dokument, mi prisel dost podobny jako film pred par lety, s tim, ze kouknem trochu vic do zakulisi. Pro fanousky, idealni 4 hodky, pro nekoho, spise jen zvedaveho verim, ze se bude jednat spis o 3/5. ()

ProchySBK odpad!

Naprostá srajda která plive do tváře všem bojovníkům. Uplakanek, kterej ve třiceti letech vykládá o tom jak našel smysl života, protože má děti. Kazdej bojovník jednou odejde. Někdo na vrcholu někdo dolu v zapomnění. Tenhle šašek je naprostej průměr v kleci, kde se muže stát kdykoli cokoli. V momentě kdy nemá kliku a netrefi borce na bradu tak najednou nemá co nabídnout. Ono se jinak odchází porazenej někam do gymu za kamaradama a nebo na jachtu rollsem. Nesnáším ho za to jak prodělal všechny a dokud si hral na klauna tak to byla opicarna co přitáhne lidi. Teď je to jen bambula co má vymlacenou hlavu, hafo peněz ale doufám ze brzo odtáhne s tím svim zrzavim cirkusem nekam do pryč. Brzo mu zas někdo neklepe půlky a já si otevřu plzen a bramburky. Tahni! ()