Po srážce s autem se do nemocnice dostane záhadná žena a policie se snaží dát její příběh dohromady z kusých informací od malé holky, kterou byla u nehody s ní. (Netflix)

Metuje

Jistě, srovnání s dánsko-švédským Mostem se nabízí, ale tohle je za mě ještě lepší. Těžko hodnotit po prvním dílu, Most byl psychologičtější, zde jdeme rovnou do akce a mě teda dost poctivě bušilo srdce. Pustil jsem si ho před spánkem, tak doufám, že toho nebudu litovat. :D ()

narenta

Wow. Založeno na hodně zajímavý zážitek. Úplně odlišný styl kriminální miniserie. Otec nepozná po 13 letech vlastní dceru, ale vidí ji ve své vnučce, kterou uvidí poprvé v životě. Od dánského Mostu jsem nic podobného neviděl. ()

Anderton

Pomerne originálny koncept v rámci kriminálnych sérií, a to najmä preto, že dieťa po oslobodení z domáceho väzenia dáva najavo, že ak vo svojom živote nič iné nepoznala, tak to, čo pozná, je pre ňu to jediné normálne. Okrem toho ponúka pilot aj zvláštny záverečný zvrat, o ktorom neviete, čo si myslieť. A celé to má podobne zvláštnu, komornú, melancholickú, chladnú a depresívnu atmosféru. ()