Brain Powered
Scénář:
Akemi OmodeKamera:
Jóiči ÓgamiHudba:
Jóko KannoHrají:
Tecu Širatori, Akino Murata, Masako Isobe, Gó Aoba, Masato Sako, Rumi Sugimoto, Romi Paku, Kumiko Watanabe, Rjúiči Horibe, Šóko Kanoki, Šió Nagoši, Joku Šioja, Šinpači Cudži, Šin'ičiró Miki (více)Hrají
Tecu Širatori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Akino Murata
Japonsko
Masako Isobe
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Tengoku-Daimakyo (2023) (seriál)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (seriál)
Gó Aoba
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Saišú heiki kanodžo (2002) (seriál)
Kiddy Grade (2002) (seriál)
Masato Sako
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Rumi Sugimoto
Japonsko
Romi Paku
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kumiko Watanabe
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (seriál)
Rjúiči Horibe
Japonsko
Nejlepší seriály:
Mušiši (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)
Šóko Kanoki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Slayers - Lina, postrach banditů (1995) (seriál)
Šió Nagoši
Japonsko
Joku Šioja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Šinpači Cudži
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Šin'ičiró Miki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Maria Kawamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Saint seija (1986) (seriál)
Šinseiki Evangelion (1995) (seriál)
Jumi Tóma
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Ranma ½ OAV (1993) (seriál)
Run Sasaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
City Hunter (1987) (seriál)
Nils Holgersson (1980) (seriál)
Urusei jacura (1981) (seriál)
Acuko Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Haruko Takahagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Monster Farm (1999) (seriál)
Narumi Hidaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Mušiši (2005) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)