Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agentura se rozhodne, že musí věnovat více pozornosti seriálové výrobě, a Marian se s tímto úkolem obrací na Yvettu, vzhledem k tomu, že je to její parketa a že si všechny herce v seriálech „nechává zabíjet“. Yvetta, která do toho řeší svůj nešťastný milostný život, se setkává s Bolkem Polívkou a baví se o natáčení i životě. Bolek přiznává, že se mu po natáčení stýská. Yvetta jeho vstřícnosti využije a dá si sraz s producenty oblíbeného seriálu Ranař, kde jim nadšeně oznamuje, že Bolek je ochoten se do jejich nekonečného seriálu vrátit. Polívka při natáčení neustále vtipkuje, čímž nového režiséra Ranařů přivádí k šílenství, a zkomplikuje tak situaci nejenom producentům seriálu, ale i Yvettě. (prima+)

(více)

Recenze (5)

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chudák Bolek... Nejdřív má oživnout z kómatu a nakonec zemře😅😅😅 To natáčení opravdu nemělo chybu a zase ukázalo kousek zákulisí... Jinak super díl... Teda ten konec byl divoký ()

Reklama

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak to vypadá, že Yvettina celá dějová linka se odehrála skoro komplet v tomto díle. Polívka přišel a vyřešil, jinak ale škoda, že není více vytěžený. Dneska tomu chyběl nějaký výraznější moment, který by dokázal podrásat bránice. Uvidíme, jestli směrem k finále dokážou tvůrci nějak překvapit, nebo se vše odehraje v jasně nalajnované lince, která jede už od začátku. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Polívka je neskutečně dobrý, s Kronerovou super herecká dvojka, jinak se vše točí kolem Maštalíře, zbytek je nezajímavý. Byl to místy fakt vtipný díl, pobavil a potěšil. Škoda, že se seriálu v televizi divácky nedařilo, začátek byl krušný, ale do finále vede zábavná cesta. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama