Vytoč mého agenta

• Slovensko Vytoč môjho agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (více)

Epizody(8)

Seriál Vytoč mého agenta vypráví komediální příběhy z castingové agentury. V té je každý den plný pracovních i lidských nástrah: snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se často pletou do pracovních záležitostí – to vše musí tým agentury zvládnout, a obstát tak každý den v boji, který s sebou přináší mnoho absurdních a komických situací, stejně jako dojemných momentů a opravdových lidských dramat. Jedinečnost celého projektu doplňuje velmi zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe. (prima+)

Recenze uživatele otík k tomuto seriálu (6)

Epizoda 1 (2024) (E01)

No první díl zatím teda docela divný. Budují se vztahy, poznáváme, kdo je kdo, ale asi od poloviny to začne docela nudit. Uvidíme, moc tomu ale nedávám. ()

Epizoda 2 (2024) (E02)

Druhý díl ještě horší než první. Vtip žádný, spousta sprostých slov z úst Issové (propána PROČ???), připomenutí Adamovské a Medvecké OK, ale žádný zázrak. Zelenka trapně stojí opodál, ani neví, proč tam vlastně je. Děsná kecačka, která zaujme snad jen děním kolem smrti šéfa agentury a snahy jeho manželky agentury se zbavit. Fakt bída. ()

Epizoda 3 (2024) (E03)

Janžurka s Remundovou super, ale zbytek nuda, nuda, nuda. Je to šíleně ukecané, nezáživné, neobjevné. Vydržet do konce fakt problém. Nevím, jak seriál uchopit a tento díl mi moc nepomohl. ()

Epizoda 4 (2024) (E04)

Konečně díl, který mě potěšil a pobavil. Maštalír v hlavní roli, naprosto super, Pauhofová snesitelná, intimní napětí mezi Issovou a Štěpánkovou by se dalo krájet, velmi podařený konec. Tohle byl díl, který mě navnadil na další sledování bez odporu. Jen tak dál. ()

Epizoda 5 (2024) (E05)

Další z dílů, které stojí za to vidět. Jiří Havelka hraje perfektně, Majer i Slovák Loj jsou super. Zato linka Kronerová s Stankem je zcela zbytečná. V hlavní roli je však Hádek, který je super. Seriál konečně začíná bavit, kéž by to tak i pokračovalo. ()

Epizoda 6 (2024) (E06)

Prozatím nejlepší díl. Skvělí Langmajer a Marcinková, pokračuje vztah Issová a Štěpánková, konec taky super. Konečně má seriál obrátky, už se těším na další díl. ()