Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Amatérské soukromé očko dostane záhadné pozvání do tajného sídla samotářského tech miliardáře. (Disney+)

Recenze (4)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

v době agresivní woke politiky jsem se naučil posuzovat knihu podle obalu. A pokud název říká "jsem vykrádačská Aghaty Christie" a plakátek zase "put a chick in it and make it lame and gay", režie a scénář ženská… kamera, ženská… bylo mi jasno že opět forma zvítězila nad obsahem. A nespletl jsem se. Po 40ti minutách se nudím… ale hlavně, že máme pečlivě diverzní osazenstvo letadla, ženu co se procházela po měsíci (?!), ženu co je vždy ta nejchytřejší v místnosti (ale vzorek DNA odevzdá dobrovolně a měření teploty považuje za “lékařské vyšetření”), ženu super-hackerku, ženu (giga-zazobanou) co v Číně buduje “chytrá města”, ženu co je průkopnicí šifrování v Íránu (!?)… uf. Ukázková feministická agitka, kde groteskní idiocie doslova křičí pravidelně co pár minut. A už jsem zmínil nesympatickou hlavní postavu? Nevím jestli má na tohle smysl se dívat dál. ()

Reklama

Qitek 

všechny recenze uživatele

Jako pilot nepovedené. Brit Marling se snaží navodit atmosféru, ale selhává. A selhává i jako vypraveč, který má vtáhnout diváka do děje. Bere si to kde může - Glass Onion, Menu, D - Tox. ()

Miky191 

všechny recenze uživatele

Je to tam. Emma Corrin žiari, seriál má atmosféru, svojský štýl Brit Marling je badateľný. Snáď budú dobré aj nasledovné epizódy. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama