Mladá láska

Lemon Popsicle VII

Young Love

Komedie

Izrael / Západní Německo, 1987, 86 min

Komedie poplatná roku natočení, já se celkem pobavil. :-)(30.7.2010)

• Courtemanche

Zmrzlina na klacku 7 ... No tak o chlup, ale jen o chlup lepší než díl 6, ale to žádný zázrak, hůř to už totiž nedá. Tady zas žádný příběh jen pařba, kde ženy občas i svlékají, možná ukazují z toho nejvíc, ale jen ukazují. Kdo teda myslí že už to tady rozbalili ve velkém, ten by se měl chystat na to že spíš to zabalili.(1.7.2014)

Je zajímave že kluci mají pořád co nabízet a i když to není nic extra a nevyneslo to hvězdy víš pořád si mě to drží super.(21.11.2018)

• nascendi

Tieto neskoršie nakrútené diely popsiclovej série už vlastne ani nepozerám, iba popri inej činnosti počúvam úryvky z mojich obľúbených sixties. Nie je to až tak málo, veď tematicky podobná prcičková séria nemá ani tú hudbu.(26.5.2010)

• Prubner

Tak tohle už je čiré zoufalství. Sedmý díl Zmrzliny na klacku je už totální sračka. Scénář neexistuje, režisér asi chrápal v karavanu, takže to štáb natočil sám, a podle toho to taky vypadá. Takhle zoufalé pokusy o humor jsem už dlouho neviděl. A fakt, že se před kamerou producíruje spousta nahých holek, ten to nezachrání. Potěší jen účast tehdejší německé pornohvězdy Sibylle Rauch.(6.8.2009)