Reklama

Reklama

Tajemství nesmrtelných

  • USA Tuck Everlasting (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dospívající Winnie Fosterová, kterou tyranizuje její matka, hledá svobodu na toulkách v lesích. Spřátelí s Jessem Tuckem, který se nepodobá nikomu, s nímž se Winnie doposud setkala, a chlapec ji představí své milující rodině, která dívku přijme mezi sebe. A Winnie postupně zjišťuje, že Tuckovi skrývají mocné tajemství, které navždy změní její život. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

Ainy 

všechny recenze uživatele

Ale joo, proč ne ... Film byl celkem příjemný, nic extra, ale přesně tohle jsem dnes potřebovala. Uvolnit se u milého příběhu a moc nad ničím nepřemýšlet. Tvůrcům se podařil dozajista zajímavý kousek, kterýžto dějově zasazen do počátku 20. století. byl podbarvený romantickou a sympatickou hudbou. Konečně jsem viděla "Rory" hrát v něčem jiném než v ukecaném seriálu. A taky ještěže ty časy, kdy dospívající děti byly nuceny rodiče bezvýhradně poslouchat, jsou pryč. Bylo jen otázkou času, kdy si mladičká aristokratka dupne a odběhne do lesa ... tajemného samosebou. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +nádherný příběh, příjemná Alexis Bledel, romantika, hudba, výprava -mohlo to být klidně velkolepější/// Pěkný film se zajímavým námětem a dobrým scénářem. Takové filmy mám neraději. Mohlo to být klidně delší. I přesto je to moc pěkná podívaná a ten závěr byl hodně dojemný./// Celkem 76%/// ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Především romantickým snímkem je Tajemství nesmrtelných i přes využití tématu věčného života, který ve spojením s láskou dostává nový rozměr. Adaptace knihy, o které jsem popravdě nikdy neslyšel je příjemným filmem s překvapivě zvučným obsazením. Mladičká a roztomilá Alexis Bledel každého potěší (v pár scénách je to tedy krásný andílek) a vedle ní třeba William Hurt, Sissy Spacek nebo Ben Kingsley. Herecky není, co vytknout, i když je trochu poznat, že všechny hvězdy jedou na trochu ubraný plyn. Celým filmem nenuceně prochází myšlenka věčného života a jeho významu, které dává pointa filmu netušený rozměr, který potěší snad všechny. Právě závěr mě velmi potěšil, protože byl poměrně netradiční. Co by jste dělali vy, kdyby jste mohli být nesmrtelní? ()

Hild 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemný film, první polovinu jsem byla až překvapena jak moc příjemný. Přesně ten typ filmu na odpočinkový večer, kdy si chcete dát sklenku vína a na nic nemyslet. Škoda, že se ve druhé polovině už vytratila ta celková poetičnost z té první. Sice uznávám, chvíli mi cukala ruka k té čtvrté hvězdě a to hlavně proto, že mi na konci jedna slzička ukápla, jenže pak si divák začne uvědomovat jisté věci, například jak je postava Bena Kingsleyho v tomto filmu zbytečná a bezvýznamná, nebo jak by si téma věčného života zasloužilo mnohem větší rozpitvání, než jakého se mu dostalo zde. Nicméně jsem moc ráda, že jsem film viděla. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Nemá to poutavej příběh, nemá to pořádnou zápletku, herci nevýrazný, včetně nevině se tvářící Bledel, Kingsleyho a Spacek, zakončení se míjí jakýmkoliv účinkem, dobrý je to tak maximálně do televize, tak proč sem na to vlastně čuměl? Netušim, ale příště už to asi neudělám, ne, kecám, samozřejmě že udělám ()

Galerie (47)

Zajímavosti (6)

  • Filmový debut Alexis Bledel. (Rocky62)
  • Scott Bairstow (Miles Tuck) tak toužil po roli v tomto filmu, že se vzdal honoráře. (Rocky62)
  • Jonathan Jackson získal roli Jesse na poslední chvíli a před první natáčenou scénou (shodou okolností líbací) se s Alexis Bledelovou (Winnie) nikdy předtím neviděl. (Rocky62)

Reklama

Reklama