Reklama

Reklama

Knox Goes Away

  • Slovensko Knoxov odchod (festivalový název) (více)
Trailer 1

Když se u nájemného vraha objeví rychle se rozvíjející forma demence, dostane příležitost vykoupit se tím, že zachrání život svému odcizenému dospělému synovi. (Tomas.C.1509)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (12)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Téma, které by standardně bylo béčkovým akčňákem je v tomto případě přetaveno do pomalého komorního dramatu. Keaton herecky super, režijně slabší. ()

cerdax2 

všechny recenze uživatele

Michael Keaton jako prestarly zabijak, ktereho dobehlo dusevni zdravi a v poslednich zachvevech jasne mysli se snazi zachranit sveho syna, ktery v afektu udelal osudovou chybu. Zvlast na zacatku se film trosku mota na miste, posleze se rozbehne, vse to vynahrazuje paradnim vykreslenim rapidne pokracujici nemoci. 75% ()

Reklama

faraoon 

všechny recenze uživatele

Takto má vypadat Oscarový film, kterého vyšťourat v záplavě nepředstavitelného humusu, který zákeřně a čím dál úporněji plevelí filmový průmysl je stále těžší a je potřeba si jej opatrovat jako klenot. Nevšední námět, bravurní gramáž, pěkně pozvolna a porcovaně gradující příběh plný ekvilibristiky nečekaných zvratů a překvapení s lícující hudební podmalbou a bravurními hereckými výkony téměř všech. Naštěstí Michael Keaton netrpí žádnou formou demence, ale naopak dozrál nejenom jako herec, ale nečekaně stejnou měrou i jako režisér. No prostě antibiotikum po nemoci, kterou jsem byl infikován při brodu korytem hniloby tekoucí z "Kaskadéra". ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Dost brilantně vymyšlené i zahrané a jak už si někdo všiml, zápletka má originální podobu (malinká podobnost se Tři dny na zabití  2014 tu samozřejmě je). Herecké výkony hlavních protagonistů snesou vysoké měřítko, taková trochu líná kamera tomu ale dává náboj napětí a ocenil jsem i tu chamtivost prostitutky, protože právě to bývá především hlavním motivem jejich "živnosti" nikoliv údajné sociální dno. Tady to bylo vypíchnuté mimořádně dobře. A nakonec si všichni uvědomíme, že i nám jedou čas sfoukne svíčku, takže odejít s dobrým skutkem je tím nejlepším závěrem. Za mě 75% ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Keatonův druhý režijní počin a i když ten nápad kdy se zabiják s demencí rozhodne v posledních světlých chvilkách zachránit syna není špatný a je celkem originální, tak mi to jako celek úplně nesedlo. Bohužel to tentokrát nezachránil ani Keaton s jeho charismatem a ani pár známých tváří ve vedlejších rolích…50% ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama