Věčně nabručený táta a jeho dva nejlepší kamarádi s překvapením zjistí, že ve světě mladých šéfů firem a mocných ředitelek školek marně hledají svoje místo. (Netflix)

Joll

Kdyby se choval normálně, jako prvních 30 minut filmu a vydrželo mu to až do konce, tak aby zvítězil zdravý rozum byla by to fajn komedie....Takhle to dopadlo, že normální člověk musí ke cvokaři a kamarád vesele dál vychovává největšího fracka pod sluncem. Škoda, že na to neměl Bill koule.. ()

Olík

Tragikomičtí fotříci běžící za  ujetým vlakem ve světě, který se značně liší od toho, který pamatují z dob své největší slávy. Tu a tam se poznáte, tu a tam poznáte někoho ze svého okolí, občas se zamyslíte, občas usmějete a nakonec si řeknete: „ale jo“. ()

Johny M.

Zkraje jsem se v Burrovi fakt viděl; dštít hejt na všechny ty mileniální umrdance, to je moje. Bohužel se pak začal ponižovat tak jak by chlap nikdy neměl a tim šla i kvalita humoru výrazně dolů... ()

Daiker

Film pro lidi 35+ .... Korektní doba se vším všudy.... Na mě se ještě drželi dost zpátky, já bych té ředitelce nadal po 1. minutě těch jejich keců... ()

joelly01

Hrube mi vadi kdyz se divam na film ve kterem neni ani jedna jedina aspon trochu sympaticka postava. Vtipne to tez moc nebylo. ()

RigorMortis

Kríza stredného veku a netflixovská streľba do vlastných radov. Traja "boomeri" vo svete, v ktorom sa človek pomaly bojí ozvať, aby si to niekto náhodou nevyložil ako urážku. Kritický pohľad na prehnane korektnú dobu, avšak podaný vtipne. ()

Venom666

Film nám přibližuje jak se v této době žije v USA. Normální lidé tam asi nemají lehký život. Vidím to stejně jako tito uživatelé ve svých komentářích DavidS. , Ivoshek , djfun ,verbal. ()

Cermicek

Mě to bavilo! Bohužel jen cca do půlky, kdy se poměrně předvídatelně začíná film stáčet do přednastavených skript alá "z věčně nabubřelýho dinosaura se začíná stávat "lepší" člověk dle moderních standardů...Přesně v tenhle moment film ztrácí to, co ho zdobilo na začátku a stává se postupně tím, z čeho si na začátku poměrně trefně dělá šprťouhlata. Pár joků vlastně dost pobavilo😁, kdyby jen..! Trochu jsem doufal, že při parodii na Hangover se film zase stočí na původní notu, ale to bohužel nepřišlo. Bill Bur v pohodě ale moc jsem teda nepobral roli Bokeema (rádoby mladší verze Samuela Jacksona), kterej nejen, že podle mě neumí hrát, ale ještě k tomu působí absolutně nesympaticky a sem se teda vůbec nehodí, ale rozumim tomu, že kvůli konceptu ho sem museli nacpat stůj co stůj!🤷‍♂️. Kolem a kolem, nakonec v dnešnim ultra-korektnim světě tušim, že můžu bejt rád aspoň za tu první půlku! ()

tkey

Jen za prvních pár minut sledování tohohle skvostu jsem pochopil, proč Amíci každou chvíli vystřílí nějakou školu, kostel, nemocnici nebo tak něco. Já je chápu. ()

a0001 odpad!

Veľmi trápne, nereálne a blbučké. Scenár, réžia, herci stvárnili demenciu dokonalo, v rámci komédie fajn, ale evidentne tu to nebol zámer, ale stalo sa. ()

AndrewNewman

To, že v liberálnych štátoch USA musíte držať hubu vieme už dávno. Je však pravda, že takýmto spôsobom sa na to ešte nikto nepozrel a preto aj dávam dve hviezdy za snahu a za celkovú príjemnú nekorektnosť, ktorú si film drží až do finále, v ktorom sa drsňák Billy Burr premáva po Los Angeles na elektrickej kolobežke. Film je to však málo zábavný, málo zmysluplný a celkovo len ľahko stráviteľný, nič viac. Fakt, že Netflix potrebuje tak málo, aby mali filmy z ich produkcie dobré čísla je až nehorázne. Chýbajú mi časy, keď sa tvorcovia snažili divákov čo najviac pobaviť a nie len upozorňovať na to, ako vyzerá súčasná politická situácia. Robili to aj iný (Diktátor, Zohan), ale oveľa zábavnejším spôsobom. ()

cerdax2

Shrnuti pocitu, kazdeho kdo se nenarodil v 21. stoleti, ze soucasne podivne spolecnosti pokousejici se vyhovet kdejakemu novemu trendu. 55% ()

kockodan odpad!

Otřesná, nesourodá sračka se statickými postavami, které sloužily jako terč a konverzační panáci Burrovým výlevům a rozhořčeným stížnostem na vše woke a progressive. Fajn, proč by ne, ale mělo by to být i vtipné a dávat hlavu a patu. Bohužel Burrův stand up se nepodařilo převést na celovečerní komediální Netflix film. Trapárna bez jediného kloudného vtipu či situace. U Barbie (ano, čtete dobře!) jsem se zasmál víc!!! Velké zklamání! Za mě totální sračkoidní ODPAD! ()

FOndra

Humor, který vytváří běžný život. Trefně se taky ve snímku zobrazuje svět plný bizáru. Přesně toho bizáru, co dnešní společnost bere jako normální standard. PS: Nezapínat CZ dabing. ()

Maraboy

Jako v nějakém alernativním vesmíru, kdy tahle nebo ta budoucí generace bude převážně složená z woke a snowflake lidí, kdy doba bude přehnaně korektní, možná. Film se snaží na tuhle "problematiku" upozornit, ale tlačí až nepřirozeně na pilu. Je to jako jedno velké "KŇÚ" a stand-up od scénáristy, co nesnáší tuhle dobu a chce nám říct, že dřív bylo vše v pořádku. Trošku mě to připomnělo Š.Kozuba, jak si před vyprodanou O2 halou stěžuje na cenzuru a přitom si u toho odvypráví jeden starej rasistickej vtip ze 70'. Ano, přehnaně citliví lidé existují, generace X jsou tak trochu snowflake, ale v jaké míře je nám to servírováno ve filmu je až trochu protivný, asi jako poslouchat rozhovor s J.Strachem. Na druhou je ve filmu pár dobrých hlášek. Film asi nejvíce ocení nějaký ten dezolát z Venclu, co si myslí, ze tahle doba je v prdeli a LGBT+ je zkáza lidstva. 20% ()

zodiak217

Ak má byť toto dobrá komédia pri ktorej sa ani raz nezasmejem, tak ja už neviem. Nezaujímavé herecké obsadenie, chaba dejová línia, scény na hranici trápnosti a humor, ktorý mi nič nehovorí. Tento film už viac nie prosím. Bohužiaľ takéto komédie sa točia na bežiacom páse a je mi celkom záhada, že ľudia sú ochotní aj si zaplatiť vstupné a ísť na to do kina. Asi mám na komédie náročnejšie požiadavky. ()