Codename: Annika

Finsko / Švédsko, 2023, 4 h 35 min (Minutáž: 40–53 min)

Kamera:

Sari Aaltonen

Hudba:

Panu Aaltio

Sannah Nedergård, Helena Bergström, Eva Melander, Ardalan Esmaili, Pekka Strang, Clarisse Lhoni-Botte, Erkki Busnov, Kajsa Ernst, David Fukamachi Regnfors (více)

Epizody(6)

Finská detektivka Emma Haka se v utajení pod přezdívkou Annika Stormareová vrhá po hlavě do zkorumpované stockholmské výtvarné scény. (SkyShowtime)

Midu

Mistrovské dílo, jinak nemohu hodnotit! Viděl jsem včech 6 dílů najednou, nešlo od toho "odejít"! Výborný scénář i příběh, skvělí herci a nečekané vyústění na konci! Kdo to viděl celé, nemůže hodnotit jinak. Tenhle seriál mě rozhodně bavil. Doufám, že tvůrci budou pokračovat ...! ()

lakiboy

Určitě podhodnoceno. (56% v době psaní recenze) Seriál bych byl schopen spolknout i za jeden večer. Umí to být napínavé, krimi příběh není překombinovaný, ačkoli v závěru to trochu skřešou jenom na jednou klíčovou věc. Hlavní postava si se sebou nese své démony z minulosti, a severská atmosféra je cítit, i když tentokrát je to bez sněhu. ()

bearmeedek

Podhodnoceno! Agentka začátečník, poprvé v terénu. Svůj úkol bere tak zodpovědně, že v rámci své role nabídne třeba i sebe. Průběžně ji svírá trauma z mládí i následný rozchod s blbem, pro kterého je svět jenom prdel k pobavení. Tady byl u mě jediný malý zádrhel. Nechtělo se mi věřit, že by po něm stále toužila. Jinak se mi tempo i atmosféra líbily. ()