Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

Trailer

Flopik

Ja som dúfal, že to bude uletená komédia s Markym, kde sa parádne nasmejem. Nie je však tomu tak a dostali sme viac menej nudnú vec, ktorá ide presne cez kopirák. Rodinka je sympatická, občas sa zasmejete (naozaj minimum) a snaží sa to byť akčné, opäť však nič prevratné. Rozhodne sa teda dalo vyťažiť oveľa viac a mohli sme sa všetci kráľovsky nasmiať. Namiesto toho som sa miestami cítil až troška trápne. Nie je to úplný prešľap, ako film na jeden večer fajn ale inak čistý priemer. ()

gemi

Absolutně nenáročná jednohubka, která mohla být fajn akčňákem, kdyby se tolik netlačilo na komediální linku. Snaha o humor to posouvá úplně mimo realitu. Při automobilové honičce, při které Marky Mark smykuje a likviduje zabijáky, zatímco jeho rodinka poklidně spí v driftujícím autě, jsem jenom koulel očima. Škoda. Ale jako film po těžkém dnu v práci, kdy je potřeba vypnout mozek, poslouží výborně. ()

Lacike

Všetci tu píšu, že to je rodinná pohodová nenáročná jednohubka. Za mňa je to film natoľko sterilný, že v žiadnom ohľade to nepoteší. Komediálna stránka nevýrazná, dramatická nefunguje, postavy si ma ani nezískali ale ani ma nesrali. Proste mi boli ukradnuté. Stopáž zbytočne prestrelená. A akcia? Jej plusom je to, že je v oldschool štýle založená na poctivých kaskadérskych kúskoch. Ale čo z toho, keď je vďaka PG-13 ratingu absolútne bezzubá. Žiada krv v prestrelkách, žiadna veľkolepejšia deštrukcia a v bitkách sme ukrátený o väčšinu kontaktov, aby to nebolo príliš brutálne. Chudák Lateef Crowder. Dvakrát behom filmu dostane od Wahlberga na prdel a ani nič poriadne nepredvedie. Takže celkovo úplne zbytočný film. 4/10. ()

AndrewNewman

Ledva na dve hviezdy a tú druhú pridávam len kvôli sympatickej hlavnej dvojici Wahlberg-Monaghan. Inak je to ale neskutočný gýč, ako takéto rodinné akčné filmy mi nevadia a nečakám od nich veľa, ale žeby bol Apple taký lakomý a nezaplatil ani jednu scénu s poriadnou akciou? Pričom bojové scény natočil asi nejak študent, pretože sú príšerné, až ľutujem tých kaskadérov čo sa museli len tak hádzať do stien. Na jedno pozretie je to ako tak postačujúce, ale tipujem že prísnejší recenzenti to budú odpadovať jedna radosť. ()

M.i.k.e

zábavná rodinná komediálně akční blbina, která si nehraje na nic víc než je. Příběhově je to sice plné všemožných klišé, ale Wahlberg je jako bývalý vládní zabiják, který je po skoro dvaceti letech skrývání odhalen díky random fotce z pouti, fajn a evidentně ho bavilo tohle točit. Žádné velké dějové zákruty se nekonají a všechno nakonec dopadne přesně tak jak má, ale nemůžu říct že by mě Plán pro rodinu nebavil. Potenciál oddechovky pro celou rodinu naplnil celkem v pohodě...65% ()

• Vo filme je niekoľko zmienok o matke Jessice (Michelle Monaghan), ako sa uchádzala o účasť na olympijských hrách v roku 2004 v Aténach v desaťboji. Ženy v Aténach ale v desaťboji nesúťažili. Ženy súťažili v sedemboji. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa od októbra 2022 v štáte Georgia (Atlanta, Canton, Clermont). Letecké zábery, ku ktorým bola použitá helikoptéra, vznikli v novembri 2022 v centre Buffala, New York. (Arsenal83)
  • Krstné meno na Kyleovom (Van Crosby) falošnom pase je „Van“, čo je aj hercovo krstné meno v skutočnom živote. (Arsenal83)