Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

Trailer

EvilPhoEniX

Sympatická špiónská rodinná akční komedie, která jede dle známé šablony, ale funguje a spolehlivě zabaví. Sice nedosahuje kvalit My Spy a humor není tak úderný, jak by se patřilo, tak díky sympatické rodince v čele s Wahlbergem ( překvapivě slušný fighty, být to Erko, tak by nadšení bylo ještě větší) a hot Maggie Q i Michelle Monaghan. Je to zkrátka ta správná odpočinková a relaxační podívaná. Sázka na jistotu, která neurazí. 6/10. ()

warrenur

Prostoducha rodinna komedia s generickym Wahlbergom a stale shick Michelle Monaghan. Tie iste stereotypy s dospievajucimi detmi a tiez iste manzelske zastieracky. Neprekvapi vas takmer nic, ale ak nic necakate, da sa pri tom zabavit ako pri nedelnom popoludnajsom milom filmiku - teda s par nasilnymi smrtami. Pozitivne je hlavne cast so znakmi "road-tripu" napriec Amerikou, ktora predstavi zaujimave lokality a par akcnych scen v starom obrovskom kasine. Priemer. ()

Aljak

Nemôžem si pomôcť, ale celý tento "výlet" a celkovo rodinka mi pripomínala Millerovcov. Áno, okolnosti boli inšie, ale ten feeling bol takmer rovnaký, dokonca ešte aj tie charaktery postáv. Celkovo to však nebolo na zahodenie, niektoré scénky a hlášky boli fajn, akurát sa tu vyskytovalo zopár nepochopiteľných nonsensov. Ale nevadí, pozerať sa na to dalo, určite som sa nenudil, akurát tie akčné scény ma nebrali (ako vždy). 3* (na Millers to nemalo). ()

kenkaku

Filmy jako je tenhle mají jeden problém, než se “začne něco dít” nastává povinná seznamovačka. Ta tady trvá jen 15 minut (super), jenže… ona po těch 15ti minutách nekončí, ale “dává si pauzu”. Díky myšlence filmu (rodina nic neví) se střídají momenty akce/nuda s mechanickou přesností ještě následující hodinu. Nemluvě o tom, že scenáristicky je to strašně laciný… (obsadit “kvéčko” a tvářit se,  že jde o bezvýznamný štěk… všechno špatně). Tím se dostávám ke castingu. 2x špatně. Tady nenarážím na rodiče (Michelle je 47… kéž by moje partnerka vypadala v 47 taky takhle - nebo klidně i v 37…). To samé Marky Mark (52 fakt?). Hnus je ta ropucha co si pamatuju z FTWD. Ta pachuť zůstala. A mladej mi taky nesedl (i když vtip na jeho skutečné jméno - Van - mě fakt pobavil :)). Zase nutno uznat, diverzity and inclusion manager přistoupil k práci střízlivě a nedíváme se na multikulturní bizár. To se zase ocenit musí. 3,5 matematicky nahoru. ()

gemi

Absolutně nenáročná jednohubka, která mohla být fajn akčňákem, kdyby se tolik netlačilo na komediální linku. Snaha o humor to posouvá úplně mimo realitu. Při automobilové honičce, při které Marky Mark smykuje a likviduje zabijáky, zatímco jeho rodinka poklidně spí v driftujícím autě, jsem jenom koulel očima. Škoda. Ale jako film po těžkém dnu v práci, kdy je potřeba vypnout mozek, poslouží výborně. ()

• Malého Maxe Morgana hráli ve filmu dvojčata Iliana Norris a Vienna Norris. (raininface)
  • V The New York Times pochválili režiséra Jonesa slovami, že "dobre ovládol komixovo-trilerový tón a natočil akciu s vtipom a kreativitou" a tiež napísali, že Wahlberg je charizmatickejší, než bol na obrazovke za posledných takmer desať rokov“. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa od októbra 2022 v štáte Georgia (Atlanta, Canton, Clermont). Letecké zábery, ku ktorým bola použitá helikoptéra, vznikli v novembri 2022 v centre Buffala, New York. (Arsenal83)