Epizody(8)

Mafián z Taipei vyrazí do Los Angeles, aby tam ochránil svoji tvrdohlavou matku i nic netušícího mladšího bráchu, kterým jdou po krku záhadní útočníci. (Netflix)

oldy

Povedený seriál. Je tu dobrá akce,hudba a špetka humoru(ten není naštěstí trapny). Bavilo mě to,ale není to uplně pecka. I tak jsem moc nečekal,že mě to bude bavit :D 85% ()

celticek

Počáteční nadšení bohužel vystřídalo zklamání. Nejotravnější postava je samozřejmě ťulpas Bruce. Dobře zvolená hudba. Sráží to kočkopes mezi dramatem/komedií. Solidní akce. Bavily mě interní pravidla triád. ()

makakus

Když se tady podíváte na recenze, problém je zřejmý - pro jednoho je to "zábavná komedie", pro druhého "rodinné drama", další mohl by psát o variaci na Kill Bill nebo absurdní gangsterské frašce ve stylu Bullet Train. Pravda je to všechno dohromady a zároveň nic z toho, a to nedělá dobrotu - seriál pochoduje kulhavým krokem a místy si podvrtne nohu. Spousta odkazů na Tarantina je nepokrytě přímočará a svědčí o nedostatku originality. Pak najednou bác a postavy mluví a jednají jako v nějakém béčkovém dojáku a po nás se chce, abychom zapomněli na Quentina a brali to smrtelně vážně. Je to hlavně chyba slabé režie, která nedrží formu. Herci jakoby chvílemi hráli každý v jiném žánru, akorát Michelle Yeoh je naprosto suverénní, protože ta žádné vedení nepotřebuje. Nejlepší jsou komediální akční scény jako je hned ta vstupní nebo souboj s dinosaury, Škoda, mohlo to být mnohem lepší ale takhle si výsledný koktejl nezaslouží víc než 70 %. ()

cernakus

Zábavná taškařice, ve které vám asijsky specifickým způsobem vyryjí do paměti, že rodinu je třeba chránit i před jí samotnou. Mělo to o dva díly více, než by bylo vhodné a konec byl hodně dětinský, ale zabaví to. Považuji to za ukončenou minisérii. Není důvod ani materiál na to dělat další. ()

jfaba

Souhlas s Chrustyn. Třetí a čtvrtý díl mě málem unudil k smrti. A potom ještě ten s golfem, kde se jen kecalo o ničem a děj to neposouvalo. A ten brácha... ach bože, nebo všichni čínští bohové. A tu jeho krasavici jsem ohodnotil a uhodl hned. To muselo být každému jasné. Jestli bude další série, s radostí si ji nechám ujít. Na Čmuchali to nemělo. ()

Sharlis

Velmi pohodova a hlavne zabavna komedia, s dobre vybranymi hercami. Pribeh je skvele napisany a je o mafianskej rodine, kde otec a syn su hardcore mafiani a matka s druhym synom naopak slusni ludia. Niekto, ale ide po rodicoch a musia spojit sily. Tematicky to ide dobre prirovnat k 21 Jump Street, kde velka porcia zabavy je postavena na spojeni badass typka s bojazlivym slusnakom. Rovnako na tom je aj akcia, kde gagy a komediu striedaju kreativne a prehladne martial arts suboje. Prijemne prekvapilo, vrele doporucujem. ()

p.a.douch

Sorry, po třetím díle končím. Celá rodinka Sunových je mi celkem volná. Jestliže se jim nepodařilo zaujmout mě za tři díly, další čas s nimi ztrácet nebudu. Takže sbohem a šáteček. ()

oblonskij100

Příjemné překvapení nového roku, dramatické rodinné setkaní s triády za zadkem. Láska bratrská, pravá láska matky, syn který se stane gangsterem, jinak. Bomba. ()

smartynaf

Jsem sráč co nemá koule, palce ani psa a moje masážní křeslo taky pořádně nefunguje. No dlouho jsem se u ničeho opravdu nezasmál. Tedy ne že bych se smál nahlas, to já nedělám. Spíš jen tak očima. A u tohohle minimálně v každém díle jednou nezůstalo oko suché. Za mne fakt povedená taškařice, spolu s akcí a je mi jedno koho či co to obšlehlo a čím se to inspiruje. I toto se musí umět. 😎 ()

mdf

Chvílemi trošku komedie, chvílemi trochu ukecané i nápady tam byly dinosauři atd,hezká žalobkyně i tatérka,když byla akce tak slušná, bitka v kuchyni mezi dvěma holkama.... dobrý výběr songů, pěkná vila u moře, takže u mě spokojenost,slušná odlehčená zábava. ()

Operator

Je to rodinné drama a sonda do čínské imigrantské kultury. Gangsterský motiv je doplněk. Kdo v tomto bude hledat Outrage nebo Sonatine, bude zklamán. Je příjemné je, že se seriál nebere ukrutně vážně. Jsem rád, že má Michelle Yeoh tenhle gig, dobře se na ni kouká. WOKE se nekoná. Po delší době dobrý seriál na Netflixu. ()

iskander1210

Je to zabavne, vtipne a su tam super bojove sceny. Vobec sa to neberie vazne a vynikajuco skombinovali akciu s komediou. Aj herecke vykony su neporovnatelne lepsie ako v ostatnych azijskych filmoch, co uz japonskych, ci uz korejskych... ()

Nikoman

Parádní série a na to, že je to Netflix produkce tak konečně něco koukatelného z patou a hlavou. Mělo to náboj, super akci a k ní vybraný soundtrack i camera shoty byly poměrně dost kreativní a celkově to dávalo smysl, né jako například bojové scény v Last Jedi (určitě víme o čem mluvím) tohle fakt mělo grády a super triky. Postavy super a líbíl se mi jejich vývoj, charakteristiky a herecké výkony byly na vysoké úrovni. Avšak má to velké, ale a to ten konec.. Kde se snad každou minutu od poloviny posledního dílu něco mění na představě, jak by to mělo skončit a když už si vlastně člověk myslí, že to skončí poměrně hezkým a uzavřeným happy endingem tak to vlastně skončí na takovém nemasném a neslaném něčem, co mě ke konci zmátlo a vlastně dost mi to zkazilo poslední chvíle této série, která pro mě v mnoha ohledech byla skvělá. Proto jen 4 hvězdy. ()

ClassyBitch

Dechberoucí podívaná, s pomalejším rozjezdem. Od 3.dílu nářez, scéna s dinosaury nebo ta v golfovým klubu mají potenciál se stát kultovní. Perfektně vybalancovaná kombinace dramatu, akce, komedie, romantiky, jako dělaná pro sledování v páru - Netflix&Chill. Náhled do tajwanské kultury a pevnosti krevních pout. Soundtrack je naprosto geniální. Konec trochu tupej, snad aby dal možnost vzniknout druhé sérii, v kterou doufám. Bez rozpaků 5*, slupla jsem to na jeden zátah. ()

HeRoS.Au

Tohle seldo jak zadek na hrnec! Druha polovina malicko ztratila tah na chvilku, ale brzo se to zvetilo a celkove jsem byl velmi spokojen. ()

Maysha

Za mě obrovské zklamání. První dvě epizody vypadaly nadějně, ale ne. Asi jsem seriál dokončila kvůli Charlesovi. Nemastná neslaná komedie okořeněná trapnými hláškami Bruce. Čekala jsem seriózní mafiánskou rodinku a dostala jsem improvizátorského strašpytla, falešnou alfa samici, Xenu v saku a finální bitvu ve stylu Buzz rakeťák vs Zurg, přičemž Rexem v této bitvě byl... No, nebudu spoilerovat. ()

SmileSun

Tak tenhle akční seriál se opravdu povedl. Bylo to nabité akcí i vtipem a také to bylo proloženo zajímavými zvraty, i když věřím, že všímavý divák na to přijde ještě, než je to odhaleno 😉 Kdo má rád bojové scény, tak si zde přijde na své, protože jich zde nebylo málo a Justin Chien tu fakt jede na plné obrátky. To mě opravdu potěšilo, protože mě vždy zamrzí, když všechnu akci vidí divák už v traileru, díky čemuž se těší na film/seriál, ale pak zjistí, že vše už viděl v upoutávce a jak se to rozmělnilo do příběhu, tak tam vlastně moc akčních scén není. Sam Li je zde ze začátku takový bojácný trouba, ale postupně sbírá odvahu, spoiler: až je to nakonec překvapivě on, kdo zachrání rodinu. Michelle Yeoh zde má sice jen malinkou bojovou scénu, ale v této roli zazářila jiným způsobem – má vždy vše dopředu promyšleno, je o dva kroky napřed, ví co chce a hlavně ví, jak toho dosáhnout. ()

1308boddah

Kupodivu docela dobré, když člověk nic nečeká. Očekávání byla za bodem mrazu a asi i proto příjemné překvapení. Trochu prudí, že se často mluví nějakou žlutou hatmatilkou, a tak musíte titulkovat, abyste věděli, která bije. Tudíž to není úplně Netpič seriál, který byste mohli nesledovat kdykoli potřebujete. Ale i přesto a také přes nudnou pointu a závěr (který, jak si teď uvědomuju, už si nepamatuju, což mi nevadí), je to docela koukatelné. ()