Emma (Kaley Cuocová) a Dave (David Oyelowo) si jedné noci v New Yorku okoření výročí svatby hrou na někoho jiného. Ale v momentě kdy Bob (Bill Nighy) odhalí Emminu tajnou existenci nájemné vražedkyně, o které Dave nemá tušení, se vše vymkne kontrole a její rodina je v ohrožení. Aby ji ochránila, stůj, co stůj, musí se spolehnout na své smrtící schopnosti a odhodlání. (Prime Video)

Trailer

viperDavid

Kaley Cuoco je pro mě hlavně z role Penny z BBT a vlastně i z letušky HOT s velkým H. Ale tady byla taková nemastná neslaná a žádný wau efect se nekonal. Bohužel ani film nebyl bůh ví jak co a navím Kaley se na takovou roli i když by asi nechtěla prostě nehodí. Možná kdyby hodně hodně a hodně trénovala, bylo by to uvěřitelněší. Je mi líto ()

Marcos22

Sterilní těžkotonážní akční nuda, které chybí tah na branku a záporáci s hodnotou IQ vyšší než 70. Ani několik málo zábavných scén v podání Davida Oyelowa nedokáže vybalancovat naprosto zoufalý scénář plný nelogického chování postav, a totální lhostejnost, kterou divák vůči hlavním postavám chová. Naposled jsem takto špatný film viděl v srpnu loňského roku v podobě titulu Miguel se chce prát. Hned zkraje roku tak dostáváme obrovskou zoufalost režiséra Thomase Vincenta a jeden z nejhorších filmů posledních let. Pokud rádi nehýříte svým časem, Hře doopravdy se doporučuji vyhnout velkým obloukem. Douglasova tříhvězda je v tomto případě naprostý úlet. Jedna hvězda. 👎 (16.01.2024) ()

Arsenal83

Role Play preložiť ako Hra doopravdy však musel nejaký študent nebinárnych sústav, lebo normálny prekladateľ to byť nemohol. Vcelku inak bavilo, keď si teda zvykneme na slečnu Kukovú ako na nájomnú vrahyňu a že sa pári len multikulturálne, aby zmyla tú nadradenú pôvodnú farbu. Feminizácia kedysi mužských rolí je dnes už ale štandardom, svalovci o chvíľu ostanú len na plagátoch a 50 kilové blondsky budú nosiť zbrane ťažšie než ony samé. ()

Adramelech

Podle názvu bych čekal, že půjde o film natočený podle románové předlohy píseckého rodáka Richarda Weinera (1884–1937), ale není tomu tak. Filmový příběh je notně přitažený za vlasy, ale na ukrácení dlouhé chvíle postačí. Snad nejlepší hláška se objevuje ve chvíli, kdy se manželka přiznává manželovi, že se živí jako nájemná vražedkyně, protože nic jiného neumí. On na to: „Zabíjení je špatné. Zapiš se do rekvalifikačního kurzu.“ Čistě akademicky by mě zajímalo, jestli nájemné vražedkyně existují i ve skutečnosti. Pokud se u nás na webu referovalo o tom, že někoho takového soudili, tak to vždycky byl muž. A na Slovensku lautr to samé: investigativního novináře Kuciaka s jeho snoubenkou také odprásknul muž. Možná se film snaží bořit staré genderové stereotypy chování a povzbudit ženy, aby se též uplatnily na těchto skvěle honorovaných pracovních pozicích. Trefný komentář: majo0007. ()

M.i.k.e

Chápu snahy Kaley Cuoco vymanit se ze škatulky kam se dostala rolí Penny, ale faktem je že se jí to zatím úplně nedaří. V Letušce to byla stále Penny, jen opilejší a zmatenější a že bych ji tady věřil nájemnou vražedkyni a akční hrdinku se taky úplně říct nedá. Role play nejspíš měla být akční komedie, ale té akce je tu hodně málo a není nijak výrazná a humor tu pro jistotu absentuje úplně. Přitom z titulního nápadu (jakkoliv ohraného) se toho s trochou snahy dalo vydolovat víc…40% ()

• Bob (Bill Nighy) drží svoju zbraň len palcom a prostredníkom, s ukazovákom na spúšti. Toto nezvyčajné uchopenie je spôsobené tým, že trpí Dupuytrenovou kontraktúrou, deformitou zasahujúcou predovšetkým prstenník a malíček, ktoré sa niekedy dokážu skrútiť až dole do dlane. (Arsenal83)
  • Natáčanie začalo v júli 2022 v Babelsberg Studio v Berlíne v Nemecku a v tomto meste sa aj celý natočil. (Arsenal83)