poster

The Moth (TV film)

Drama / Romantický

Velká Británie, 1997, 152 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • emma53
  ****

  Když vezmete pár střípků od Jane Austen a pár střípků z Thomase Hardyho a poskládáte z toho obrázek, vyjde vám The Moth. Takže jak jinak, je to milý příběh, kde v hrubých obrysech víte jak to může asi skončit, ale nedejte zase tak moc unést jasnou předvídatelností, přece jen vás Roy Battersby párkrát překvapí.(28.2.2016)

 • laik_60
  ****

  napriek silnému romantickému náboju, sa na to dalo pozerať. Anglický "podmaz" prostredia, a herci , (služobníctvo a prostredie krčmy ... juj) ... dával filmu inakší šmrnc ako nemecké sladké rosamundovky. Odporúčam diváčkam a milovníčkam romantiky.(1.3.2016)

 • pipapa
  ****

  Ač psala Catherine Cookson (1906-1998) své romány zvětšiny až v druhé polovině 20.století, patří bezesporu už dnes mezi klasiky světové romanticko-dramatické prózy. Celá řada těchto skvělých románů se právem dočkala kouzelných TV a filmových adaptací, které uchvátí všechny milovníky barvitých romantických příběhů, příběhů se spoustou zajímavých postav a dějově bohatých, příběhů, které nezevšední a ke kterým se bude většina diváků ráda a neustále vracet...A tady máme jeden z nich!(22.9.2018)