Ji-hwan se před léty setkal s dívkou Gyung-hee a její kamarádkou Soo-in, která ho okouzlila natolik, že ji téměř ihned vyznal lásku. Přestože je odmítnut, chce být alespoň kamarád obou dívek. Všichni tři pak prožívají krásné přátelství až do okamžiku, kdy začne přerůstat v hlubší cit, díky kterému vstupuje do příběhu zmatení. Ačkoli obě dívky tíhnou k Ji-hwan, jedna z nich se ho snaží vzdát, ale vše se poněkud zvrtne a koncert srdcí umlkne. Po pěti letech Ji-hwan začne dostávat poštou fotografie a ty ho upomenou na obě dívky, na věci které spolu prožili a vydává se hledat to, co se zdálo ztracené. (Mantis)

Majoslav11

"Ive fallen in love. It hurts so much. But i want to keep on hurting !" Ak by som mal tento film zaradiť do kategórie romantických, tak by to bol jeden z najlepších romantických filmov aké som videl. Ale k dokonalej dráme tomu predsa len niečo chýba. Rukopis je typický "kórejský". Mám trošku problém s logikou chovania postáv a s nejasným prelínaním časových línií, preto udeľujem aj tak pomerne slušné 4*. ()

27p16and41p6

S herci jako Tae-hyeon Cha a Ye-jin Son jsem se na film vyloženě těšila, protože kvalita byla zaručena. A jenom potvrzuji, že jsem se těšila správně. Těžko se hledají vůbec nějaké chyby. ()

marttul

Kouzelná hudba a ústřední postavy, které vám přirostou k srdci jako málokteré jiné...Příběh je smutný, velmi...ale já se přiznám, že tentokrát u mě na slzy nedošlo. Možná to bylo málo melancholickou náladou, možná mě snímek chyti za srdce o trošku méně než třeba The Classic a nepřekonatelný A Moment To Remember...a možná obojí...Každopádně film je to krásný a můžu ho doporučit. 4 a půl hvězdy.... ()