Ji-hwan se před léty setkal s dívkou Gyung-hee a její kamarádkou Soo-in, která ho okouzlila natolik, že ji téměř ihned vyznal lásku. Přestože je odmítnut, chce být alespoň kamarád obou dívek. Všichni tři pak prožívají krásné přátelství až do okamžiku, kdy začne přerůstat v hlubší cit, díky kterému vstupuje do příběhu zmatení. Ačkoli obě dívky tíhnou k Ji-hwan, jedna z nich se ho snaží vzdát, ale vše se poněkud zvrtne a koncert srdcí umlkne. Po pěti letech Ji-hwan začne dostávat poštou fotografie a ty ho upomenou na obě dívky, na věci které spolu prožili a vydává se hledat to, co se zdálo ztracené. (Mantis)

Perr

Typický korejský romantický film, sice to není takový doják jak nějaké jiné korejské filmy, ale to nevadí, naopak nepříliš dobře udělané prolínání časových rovin film sráží dolů. ()

tančísvlky

To sa len ťažko popisuje , treba to vidieť . Pomalšie ako posunutie hodín o jednu sekundu naspäť . Je neuveriteľné čo korejský tvorcovia dokážu urobiť v divákovi , páradný zážitok ... ()

danielwanderer

Ešte teraz sa mi trasú ruky. Pamätám si ako ma v siedmych rokoch naposledy rozplakal Leví Kráľ, pamätám si, že som mal na mále pri Clicku, ale tu som síce odolával, ale nakoniec ma to premohlo. Tento koncert zostane tým najkrajším... ()

JamesLeon

Opět mě okouzlil krásný dojemný korejský film. Ye-jin Son je opět úžasná jako v Nae meori sogui jiugae. Stejně tak Eun-ju Le... Film krásně zobrazuje sílu lásky a přátelství a vy si tak vychutnáváte zábavné příhody skvělé hlavní trojice a poté dojemné záběry po jejich rozloučení... Krásný film, který mi jistě dlouho zůstane v paměti... Po přečtení biografie Eun-ju Le jsem se skoro rozbrečel. Její smrt je velkou ztrátou... ()

wege

Má to tu neskutečnou poetiku, kterou umí ve filmu jen Korejci. Navíc si vystačí jen s málo slovy, celé to vytváří pouze atmosféra a chemie, která je mezi trojicí hlavních hrdinů. Co na tom, že děj je čitelný? Co na tom, že to strašně pomalé? Je to skoro dokonalé vyjádření lásky. Lásky mezi mužem a ženou, lásky mezi kamarády, co se našli a aspoň tu krátkou chvíli spolu prožívali, protože chtěli aspoň jednou žít naplno. Chybí mi poslední tři filmy s Son Ye-jin, které jsou tady v červených číslech. To dám, to dám bezodkladně. Jako mladá, třeba v tomto filmu, byla neskonale křehká, ta křehkost ji vydržela i do pozdějších let, přidala k ní neskutečnou ženskost. ()

Zai

Korejci to proste umi, a ne ze ne. Vyborna ustredni trojice, ktera vyborne funguje(opet vyborna Son Ye Jin). Romance jak ma byt, smutny,krasny film o lasce, ktery Vas urcite donuti zplodit nejakou tu slzicku. 9/10 ()

PeterJon

Herecké výkony trochu slabšie, no je to hrozne pozitívne a príjemné na pozeranie, radosť ide z toho filmu. Nenašiel som v ňom žiadne zbytočné zvrhlosti. Chcel som dať 4 ****, no ku koncu to bolo už trochu príliš rozvláčne a sladké, ale celkovo príjemný film. ()

vlKousek

Smutné, smutné a smutné, ale na druhou stranu fakt krásné!!!....je zajímavé, jak jihokorejci dokáží ve svých filmech vystihnout pravou podstatu lásky a až neskutečně dokáží svými filmy dojmout...!! Je to úplně jiná kultura, je to hodně znát....doporučuju kouknout se na to a připravit si kapesník:) 5* je tady mááálo!! ()

RobbieM@N

Jak mám rád korejskou tvorbu tak tohle mi rozhodně nesedlo, obě hlavní herečky jsou sice krásné ale Tae-hyeon Cha byl naprosto nevýrazný a režie nudná, plus hodně nelogičností. ()

boombang

Ty časové hrátky jsem bohužel moc nepochytal, ale s kamarádkou jsme při tomhle filmu buleli oba dva. Korea je prostě Korea. A věčný smutek po Eun-ju Lee. ()

haffen

Videné asi pred polrokom. Nádherný film s ešte krajšou Son Ye Jin pre ktorú mám slabosť. Ani neviem pri čom mi vyhŕkli slzy, či pri kráse spracovania filmu, alebo osudoch hlavných postáv. Nemám čo dodať.... 95% ()

RigorMortis

Priateľstvo medzi mužom a ženou veľmi ťažko zostane iba priateľstvom. O to viac, ak sú tie ženy dve. Film je smutný a veselý zároveň, s poriadnou dávkou romantiky "po kórejsku" a dosť emocionálnym záverom. Ak vás nerozplače, aspoň udrie na tú správnu strunu. No a samozrejme Ye-jin Son. ()

Karpoff

Neustále se dokola opakující korejské melodramata.Mám "korejce" rád ,ale u tohodle bych se fakt nerozbrečel i když je to cílem tohoto snímku.škoda ,pro mě velké zklamání!!! ()

Gandalf.T

Moc pěkná korejská romance o třech mladých lidech - "on miluje je oni milují jeho". A další korejské přechody žánrů, tentokrát z lehké komedie do dramatu. Scéna se čtením dopisu v závěru snímku je opravdu působivá i přesto na mě tento film citově nezapůsobil tak jako jiné korejské chuťovky z poslední doby. 80% ()

MORION

priznavam, ze vacsinu azijskej produkcie proste nedokazem prekusnut. ta do oci bijuca silenost / umelost hercov je pre mna nestravitelna.. ()

E-Fox

Kdybych měla nováčkovi doporučit korejský film, doporučila bych asi právě Yeonae soseol. Není to snímek, u kterého by se člověk duševně složil ani není plný scén k popukání. Ale je tak příjemně korejsky citlivý. V příběhu o dvou dívkách a jednom chlapci totiž nenajdete nic z všednosti, kterou tohle téma nabízí. Je to svěží, jemně romantické, úsměv vyvolávající, plné lásky a dojemné. A neodnesete si z toho špatnou náladu, přestože to v součtu není příběh zrovna veselý. Já si odnesla překvapený pocit ze skvělého konce, kde jsem zjistila, že to všechno bylo trochu jinak a uspokojení, že jsem viděla zase jeden film, co mě chytnul za srdce. ()

Elyurias

Zajímavé korejský slaďák, kde umře holka, to je klasika, ale korejský slaďák, kde na závěr umřou hned dvě, to je zajímavé:) Je to moc hezký film, hlavně vztah těch dvou dívek... ()

old salt

Začátek byl sympatický, ale pak se korejské "indiánské léto" zvrtlo do kýče. Připadalo mi to dosti odtažité. Příběh mne nedokázal pohltit. Vizuálné působivé. ()

Hagu

No popravdě nečetla jsem vůbec recenzi, takže jsem nevěděla co od filmu čekat a můžu říct, že mě to velmi mile překvapilo. Ono milostná trojúhelní či kamarádský trojúhelní se sleduje podle mého vždy dobře, protože člověk tak váhá jak to všechno dopadne, ale musím uznat že jsem neměla ani tušení jak to dopadne, tak takovýhle hořkosladný konec mě potěšil.Ačkoli film byl krapet zlouhavý, ale to je koneckonců u korejců naprosto normální. Tae-hyeon Cha hrál svoji roli asi jako vždy takového lehce najivního, ale vždy milého,laskavého gantlemana, kterého si prostě člověk( obvzláště já zamiluje). ()