Policista pronásleduje zločince do útrob nedokončeného tunelu trasy metra. Už ho skoro má, když objeví třímetrového brouka, který ho jednou ranou ocasu smete na zem a pohltí. Agent FBI Matt Pollack začne s vyšetřováním. Obrátí na etymoložku Emily Fosterovou, aby mu s případem pomohla. Matt se společně s elitním komandem SWAT spustí do hlubin za nebezpečnými predátory. Tým je okamžitě napaden nelítostnou armádou nestvůr. Ubrání se s vypětím posledních sil. Zuřivá palba však způsobí, že se tunel sesune a zavalí je uvnitř. Jejich jedinou nadějí je nouzový východ vzdálený deset mil. Matt a jeho tým se k němu musí probít a cestou vyhubit všechny brouky dřív, než se jim podaří proniknout do ulic města. Zkázu a paniku, která by nastala potom, si nikdo nedovede představit. (oficiální text distributora)

Shanen29 odpad!

Ach ach,co to bylo??.Triky a kamera na úrovni prvních trikových snímků,mravenec-guma a dialogy velmi směšné a proto je na místě otázka proč toto všechno. ()

Prankster

Vadila mi hlavně absolutně neschopná "speciální zásahová jednotka" a vůbec schopnosti vyslaného týmu. Jinak v rámci rozpočtu docela slušně natočené "béčko-céčko". Bylo i pár téměř filmových momentů... Rozhodně se však nejedná o odpad! ()

tremors

Další z filmů, na které nemá cenu se vůbec dívat. Jeden stupidní dialog za druhým a ty, který nejsou tak špatný, nahradí pro jistotu ještě horší. Nikomu nedoporučuji. ()

Pikolik odpad!

Nejhorší ze všech hrůzostrašných věcí, která mě v životě potkala. Vzít do rukou BIOLIT a ustříkat ty potvory! (včetně režiséra a herců)... :) ()

Narana_Baba odpad!

Nazev je pjetihvezdičkovy no uplne ze všeho sem velmi zmatena. Cely film totiž vypada jako by daka skupina ameterskych paitballistov se zdrogovala a místo do lesa zabludila v metre a tam dake halucinácie jejich my můžeme sledovat. Všechno to asi chape enem scenarista, který v době psaní zcela jistě prochazel velku osobní krizí bo sa na to pisani nemohl sústredit. No je to o boju proti brukom podzemnym a tož ja nemužu z hlediska prevencie a edukacie dat miň než tri hvězdičky. No mam ještě jednu teoriu bo vy už vite že bruci některé umělce zvnůtra ovládají bo v hrtanu su jim nalepeni a 28 tykadelek jim do mozgu vedu a taky umelec vyrábi enem propagandu brukov. Tož například taky Ondrej Sekora s Ferdem mravcem bol velky propagandisticky manipulator. No druh manipulacie muže byt i taky, že schvalně natočí bruci velmi pomaťený film o sebe samých aby si lide klapali na čelo, když taky prorok jaky sem ja lidi non stop upozorňuje na invaziu brukov, která se blíži. A musim říct že takáto propaganda slavi uspěch bo hodně lidi si klepe na čelo , když mně vidi. No nic, toto je jen spekulacie konspiračna a ja ještě k děju a popisu bruka prejdu bo pricházi SPOILER miláčkove. No zakladni fakt je ten, že su všichni strašně nervozni z teho filmovani a krutě přirozenosť je zahozená do tmy u všeckych co tam hraju a režiser drži s nima basu. Najde se uhryzany člověk ve velmi divnem metru. Je tam detektiv ztremovany a k němu roba s doktorátem který si musela doma nakreslit na kartoně bo jedina scéna kdy je autenticka je ta, když mluvi o dakej takhle velikej oliheni co v noci studovala. No a klasika podle Mimika sa jede ale tady opravdu musíte ocenit umění těch co skutečny napínak dokážu vytvoriť bo tady je všechno okopírovane bo velmi zle. Tož se tam až do konca před brukem utiká a sceny na seba vůbec nenavazuju bo například jedu vo vagoně a za nima pjet metru je honio bruci a srazu všichni v klude pitvaju rozpareneho bruka a roba s nakreslenym doktorátem jim vypráví vše otěch brukach včetně teho jake měli dětstvi a traumata v dospivani – tož to je ironie ale mala. A v tuto chvilu ja mam prorocke osvíceni – bo ja vam další pokračování vyprávět nebudu. Nachádzem sa v metafyzickem stavu a je mi jasne že tohle je propaganda bruku. Bo hlavny cíl je zesměšnit takých proroku jako sem ja. Zcela jistě je producent menem Derek Rappaport ovladany vnitřním brukem a další co to robili su možno tež bo mají hlad a potřebuji brat všechno co přicházi a herce nabrali takové co domovy duchodcu v kanade objížděju s estrádami. POZOR ,POZOR TOTO JE KRYSTALICKY PŘÍKLAD FILMA PROPAGANDISTICKEHO BRUKAMA VYTVOŘENEHO BO ZA CÍL MÁ POUZE DISKREDITOVAT TAKYCH PROROKOV INVAZIE BRUKU JAKO SEM JA. !!!!!!!!!!! ()

schindler

Ne, tohle fakt není pokračování Karafiátových Broučků, nebo další animák od pixaru, toto další bezduché ultrabéčko s ultrabéčkařem Antoniem Sabatem Jr. v hlavní roli. ()

Mr.Lordi

Fjů, to byl horor, že nebudu týden spát jak se budu bát :D ale dost srandiček. I přes quantum nesrovnalostí, debilního uvažování - jdu proti čemusi, co pravděpodobně bude brouk obřích rozměrů, tak si sakra vezmu plamenomet a udělám si broučí fritování - mizerných hereckých výkonů a naprosto očekávatelný děj jsem se pobavil. Líbilo se mi zpracování brouků, animace byla opravdu krásná. Sice ostatní efekty za moc nestály, ale za ty brouky a za to, že jsem to bez zoufání shlédl do konce dávám 15% ()

Monocerotis odpad!

Hrozný film. Scenář hloupý, triky špatné, celé je to neuvěřitelně trapné. Je vidět, že se režisér nechal inspirovat Vetřelci, některé scény a dialogy jsou obšlehlé, ale tak neuvěřitelně blbě, že se tomu nedá ani smát. Klasický zástupce odpadní kategorie. ()