Brouci (TV film)

Ed Hanna

Kostýmy:

Ruth Secord
  • char_t

Čas od času se dobrovolně mrknu na špatný film. Bývá to sranda. Brouci jsou ale ještě o kategorii níž. Režisér zřejmě natáčení prospal, počet scénáristů byl zřejmě vyšší, než jejich průměrné IQ, herce posbírali v telenovelách, o kameramanech nemluvě. Výsledkem je pak totální splácanina, kde není jediný smysluplný dialog, postavy jsou neskutečně dementní a efekty zřejmě vypadají jak z Malování. Už nikdy víc!(19.6.2013)

• Rondell

Jeden z nejhorších filmovejch zážitků, které sem měl možnost prožít. Jestli je na tomhle snímku něco dokonalý, tak to může být jedině debilnost. Ta je opravdu dovedena do nebeských výšin. Samostatný komentář by si zasloužila kvalita zpracování. Kameru, kterou byl film natočenej, si asi půjčili od dědy mýho dědy.(26.5.2011)

• SOLOM.

Hodně podprůměrné efekty jsou však paradoxně tím, co se mi tu společně s Angie líbilo nejvíc. Směšní digitální brouci, hrozná kamera a velmi špatné herecké výkony naopak sráží kvalitu filmu na samou hranici odpadu. Brouci si mě moc nezískali, přestože zde krev teče docela proudem, protože jsem po celou dobu postrádal napětí – já se u toho musel jen nuceně smát. Když už se tvůrci pokusili natočit pořádnou akční scénu, tak to vždy pohřbili nezáživné komentáře, nebo lacinost scénáře.(19.5.2011)

• lubomir91

Já se jen divím, že se stále dají sehnat peníze na takový film, u kterého je jasné, že vůbec neuspěje. No hrůza, Ani nevím, co k tomu pořádně napsat. Při pozorování tohoto filmu na Prima Cool jsem se přistihl jak očekávám, kdy zde vyleze postava Joey Tribiany jakožto "herec" ze seriálu přátel. Kdyby aspoň ti herci se snažili být trochu více přirození, ale vše působilo tak uměle...od kulis, vizuálních "efektů", kamery až po otrřesné herecké výkony. Bohužel, takových filmů je spousta a jen tak se jich nezbavíme.(18.5.2011)

• Phobia

Kousek amerického remaku českého večerníčku "Broučci" jsem si pustila... a bylo to zklamání - staré české loutky byly oproti těm novým americkým podstatně lepší a hlavně naše staré večerníčky nebyly tak třeskutě debilní (i výraz "debilní" je pro děj "Brouků" shovívavý). Něco tak stupidního a logice se striktně vyhýbajícího se nevidí často; scénář byl, doufám, psán na měkkoučkém papíru, protože je vhodný jedině k pečlivému vytření mezihýžďové oblasti bezprostředně po velké potřebě. Tato čirá demence je podpořená neuvěřitelně špatnými kvaziefekty, nejapně vtipnými akčními scénami a patřičně imbecilními dialogy. Antonio Sabato Jr. má sice pro ženy (a tedy i pro mou maličkost) jakýsi vizuálně přitažlivý potenciál, ale mimiku a gestikulaci surfového prkna. Tím pádem dobře zapadl mezi ostatní patetické maňásky. Hlavní ženská role byla svěřena hvězdě filmů "Upíří nevěstinec", "Mrazivá zvrhlost" a "Sexy tým", v jejím tetovaném pozadí a smyslném pohazování vlasy mohl každý divák, vybavený ohromnou představivostí, odhalit typickou špičkovou vědkyni. Závěrečné minuty tohoto pseudofilmu mě nechaly zmírat v slzách a křečích - vskutku velkolepé finále! Bravo, hurá s tím na festival "Mezi ploty", ať chovancům v Bohnicích stoupne sebevědomí! Hvězdička za pěkný ksicht hlavního hrdiny a vtipnost celého počinu. 15%(1.11.2010)