Brouci (TV film)

Ed Hanna

Kostýmy:

Ruth Secord
  • kluzo

Klasické téma natočené osobitým způsobem. Postavy, díky hereckým výkonům, jsou uvěřitelné asi jako Oldřich Nový v roli masového vraha. Hlavní hrdina je ovšem unikátní. Nosí neprůstřelnou vestu a samopal jako nějaký baleťák v Národním. Film vás vtáhne do děje, díky scénáři, napsaným dialogům a koneckonců i režii, stejně jako již zmíněné herecké výkony. Velmi zajímavě a pravdivě vystiženo Phobia ( až na ten vizuálně přitažlivý potenciál hlavního hrdiny :-) )(18.5.2011)

• Olík

Nově otevřená trasa metra terorizována armádou obřích brouků, země původu Kanada, režisérskou taktovku dřímá v ruce chlápek s nulovou zkušeností a v hlavních rolích vysloužilý model a současná televizní hvězda Antonio Sabato jr. nebo bývalá snoubenka Sylvestra Stalloneho Angie Everhart. Indicie jsou myslím rozdány jasně - tak se potom nedivte.(24.5.2011)

• char_t

Čas od času se dobrovolně mrknu na špatný film. Bývá to sranda. Brouci jsou ale ještě o kategorii níž. Režisér zřejmě natáčení prospal, počet scénáristů byl zřejmě vyšší, než jejich průměrné IQ, herce posbírali v telenovelách, o kameramanech nemluvě. Výsledkem je pak totální splácanina, kde není jediný smysluplný dialog, postavy jsou neskutečně dementní a efekty zřejmě vypadají jak z Malování. Už nikdy víc!(19.6.2013)

• lubomir91

Já se jen divím, že se stále dají sehnat peníze na takový film, u kterého je jasné, že vůbec neuspěje. No hrůza, Ani nevím, co k tomu pořádně napsat. Při pozorování tohoto filmu na Prima Cool jsem se přistihl jak očekávám, kdy zde vyleze postava Joey Tribiany jakožto "herec" ze seriálu přátel. Kdyby aspoň ti herci se snažili být trochu více přirození, ale vše působilo tak uměle...od kulis, vizuálních "efektů", kamery až po otrřesné herecké výkony. Bohužel, takových filmů je spousta a jen tak se jich nezbavíme.(18.5.2011)

• 3 AM Code

NAPROSTO NEZAPOMENUTELNE! Herecke vykony na urovni "hrala jsem mochomurku v besidce na zakladni skole". CGI efekty tak trapne, ze bych je neodpustil ani pred 50 lety (pamatujete si tu monstr-chobotnici z Eda Wooda? - to je proti tomuhle 'state-of-the-art'). Hudba zadna, coz je nejspis dobre. Sceny ze kterych je toto dilo poslepovane vykradaji kdeco od Mimic az po Predatora (i kdyz poznat to vyzaduje dost velkou davku fantasie). Jedna scena o kterou se proste musim podelit: Pan A a pani B bojuji v tunelu s jednim broukem (za pomoci skladnicke jesterky), zatimco pan C je v tomtez tunelu o nekolik kilometru dal na sebevrazedne misi s vlakem nacpanym trhavinami. Pan C s poslednim pohledem na fotku zeny a dvou deti odpali vlak, nacez vidime ohnivou vlnu zenouci se tunelem - za par okamziku vlna dospeje az k pozici nasich prezivajicich hrdinu A a B, kteri prekerni situaci vyresi tak, ze popobehnou asi 10 m (!) od toho brouka s kterym bojovali a pritisknou se ke zdi (!). Nasledne vidime jak je onen brouk sezehnut na skvarek (vlnou ohne ktera cestovala tunelem nekolik km), zatimco nasi hrdinove o 10 metru dal se ani nespoti (meli ale kliku co?, nebo maskerum uz nezbilo ani cernidlo na trochu ozehle obliceje?). Kraaaasa, pure joy! Bezkonkurencne 1. misto v mem TOP SHIT a pochybuju ze to nekdy nekdo prekona.(5.7.2005)