Brouci (TV film)

Ed Hanna

Kostýmy:

Ruth Secord
  • char_t

Čas od času se dobrovolně mrknu na špatný film. Bývá to sranda. Brouci jsou ale ještě o kategorii níž. Režisér zřejmě natáčení prospal, počet scénáristů byl zřejmě vyšší, než jejich průměrné IQ, herce posbírali v telenovelách, o kameramanech nemluvě. Výsledkem je pak totální splácanina, kde není jediný smysluplný dialog, postavy jsou neskutečně dementní a efekty zřejmě vypadají jak z Malování. Už nikdy víc!(19.6.2013)

• 3 AM Code

NAPROSTO NEZAPOMENUTELNE! Herecke vykony na urovni "hrala jsem mochomurku v besidce na zakladni skole". CGI efekty tak trapne, ze bych je neodpustil ani pred 50 lety (pamatujete si tu monstr-chobotnici z Eda Wooda? - to je proti tomuhle 'state-of-the-art'). Hudba zadna, coz je nejspis dobre. Sceny ze kterych je toto dilo poslepovane vykradaji kdeco od Mimic az po Predatora (i kdyz poznat to vyzaduje dost velkou davku fantasie). Jedna scena o kterou se proste musim podelit: Pan A a pani B bojuji v tunelu s jednim broukem (za pomoci skladnicke jesterky), zatimco pan C je v tomtez tunelu o nekolik kilometru dal na sebevrazedne misi s vlakem nacpanym trhavinami. Pan C s poslednim pohledem na fotku zeny a dvou deti odpali vlak, nacez vidime ohnivou vlnu zenouci se tunelem - za par okamziku vlna dospeje az k pozici nasich prezivajicich hrdinu A a B, kteri prekerni situaci vyresi tak, ze popobehnou asi 10 m (!) od toho brouka s kterym bojovali a pritisknou se ke zdi (!). Nasledne vidime jak je onen brouk sezehnut na skvarek (vlnou ohne ktera cestovala tunelem nekolik km), zatimco nasi hrdinove o 10 metru dal se ani nespoti (meli ale kliku co?, nebo maskerum uz nezbilo ani cernidlo na trochu ozehle obliceje?). Kraaaasa, pure joy! Bezkonkurencne 1. misto v mem TOP SHIT a pochybuju ze to nekdy nekdo prekona.(5.7.2005)

• helraiser

Jasně je to neuvěřitelná blbost a jasnej podprůměr, ale v rámci subžánru to ještě pořád jde. Řekněme si to na rovinu tyhle filmy jsou neuvěřitelně hloupé, ale některé jsou i zábavné a to je právě tento případ. Hloupé, ale zábavné a tak nemohu dát méně než dávam jelikož jsem už viděl mnohem horší a určitě ještě uvidím.(5.1.2010)

• kluzo

Klasické téma natočené osobitým způsobem. Postavy, díky hereckým výkonům, jsou uvěřitelné asi jako Oldřich Nový v roli masového vraha. Hlavní hrdina je ovšem unikátní. Nosí neprůstřelnou vestu a samopal jako nějaký baleťák v Národním. Film vás vtáhne do děje, díky scénáři, napsaným dialogům a koneckonců i režii, stejně jako již zmíněné herecké výkony. Velmi zajímavě a pravdivě vystiženo Phobia ( až na ten vizuálně přitažlivý potenciál hlavního hrdiny :-) )(18.5.2011)

• Ruut

V nově otevřením tunelu podzemky se objevili zničeho nic tisíce přerostlých brouků, kteří zde pokojně spaly miliony let. Bohužel odtokem vody ze stavby tunelu do jejich "přezimoviště" se probrali (!!!) a jsou nasraní. Do tunelu je poslána elitní jednotka S.W.A.T v čele s chrabrým velitelem a krásnou vědátorkou a karty jsou rozdány. No fakt je to kravina. Uplně všechno je na Bugs špatně. Hrozný ohraný příběh. Velice ale opravdu velice levné prostředí ve kterém se to odehrává. Tady si tvurci vystačili s nějakým prázdným sklepením a dlouhoou chodbou. Jo a je tam i jeden vagon podzemky. Samotní brouci jsou naprosto úděsní. Jejich počítačové zpracování je opravdu unikátní, ale toho si moc diváci neužijou protože většinu času herci zápolí s jedním gumovým mravencem !!! Aspon že nás režiser ušetřil nějakého úvodu. Hned od začátku se jde ně věc. Bohužel to samo o sobě nestačí. Dialogy no děs a běs. V každé minutě kdy se mluví je aspon jeden dějový nelogismus. Tento film bohužel nepatří ani do té kategorie filmů co jsou tak špatné až jsou dobré. Je to prostě odpad!(10.9.2006)